şükela:  tümü | bugün
  • en güvenilir btc ve diğer altcoinleri saklama yöntemlerinden biri olan hardware wallet

web sayfası şurasıdır
    https://www.ledgerwallet.com/…roducts/ledger-nano-s

bir diğer benzeri için (bkz: trezor)
  • dijital paralarınınızın süper kahramanı,koruyucusu olur kendileri.çok sempatik gelmiştir hep bana,severek kullanıyoruz.

ledger wallet'i nereden satın alabilirim? dersenizde,ben şuradan almıştım.
    çarçabuk'ta gelmişti.sevilesi şirket binbircesit.com

(bkz: ledger wallet)
    ledger wallet satın al
  • kripto paralar için muhteşem güvenlikli bir hardware wallet.
    tüm coinlerim içinde. süper cihaz.
  • internetin çakal alemlerinin eski gediklilerinden john mcafee'nin bir lafı var: "hackerların yazdığı kötücül yazılımlar umrumda değil. benim bildiğim kadarıyla hiç bir elektron bir köprüyü atlayamaz, bu yazılımla mümkün değil." işte bu cüzdanlarda bu sözü edilen köprü yani hard switch'ten mevcut. isterseniz virüslü, trojanlı bilgisayara takın gene de güvenle coinlerinizi transfer edebilirsiniz. ama içine kilobayt ile ölçülen bir bellek koymuşlar. o da fransızın mini çakallığı, dev dallamalığı.
  • eğer kripto paralarla haşır neşir olmaya başladıysanız tavsiye edebileceğim donanım cüzdan.

öncelikle hangi coin olursa olsun, paper wallet, online wallet, brain wallet vb. seçenekler güvenli değil. hele hele, işlem yaptığınız borsalarda kesinlikle en ufak coin kırıntısı dahi bırakmayın. maalesef, bitcoin'lerinin günden güne azaldığından şikayet edenden tutun da, coinlerinin aktarım olmamasına rağmen yerinde olmamasından şikayet eden kullanıcı hikayeleri internet aleminde dolanıyor.

güvenlik bu işin yapı taşı. zira bu iş yaygınlaştıkça hackerlar daha çok kullanıcıyı avlamak için keylogger vb. script yazılımları ile bilgilerinizi çalmaya çalışacaklar ve şimdiye kadar ki başarı hikayeleri bitcointalk.org ve reddit mecralarında mevcut.

şimdiye kadar araştırdığım en iyi yöntem hardware wallet; bu işe yeni girenlere tavsiye edebileceğim cihaz ise ledger nano s. trezor gibi muadillerine göre hem fiyatı uygun, hem de maksimum güvenlik sağlıyor.

wallet konusu çok çetrefilli bir konu, bu yüzden kripto paralarla işlem yaparken her şeyi en ince ayrıntısına kadar araştırmanız çok önemli.
  • bitcoin saklamak için kullanılan en güvenli yöntemlerden birisi. kullanımı çok kolay olan bir arayüze sahip. bitcoin, ethereum ve envai çeşit altcoin depolamak için kullanılabiliyor.

türkiye'de, ledger resmi distribütörü kriptotek'ten alınabiliyor. süper ilgili ve hızlı bir firma. direkt olarak bu konu alanında uzman olduklarından 2 yıl da destek sağlama garantileri mevcut.

https://www.kriptotek.com/
  • 1 bitcoin olmuş 32.000 tl (21 kasım 2017 tarihi itibari ile) borsalar'da saklanmayacak kadar değerli artık, arayış içindeyseniz ledger nano s offline bitcoin cüzdanı'nı mutlaka almanız gerekli.ekmek ve su gibi önemli bu işte.ledger nano s'in fiyatını ve nereden alabileceğinizi merak ediyorsanız, ben binbirçeşit 'ten aldım.18 saatte geldi,sağolsunlar.teşekkür ediyorum.seviyorum uleyn.(bkz: şurda işte ya bi bak)ledger nano s fiyatı(bkz: şurada bi yerde işte.)ledger nano s fiyatı
  • nedir ne değildir nasıl kullanılır diye merak edenlere rehber hazırlamışlar, buyrun bakın
    https://steemit.com/…beri-detaylar-sorular-cevaplar
  • türkiye'de, yurtdışı fiyatının 2 katına satılan zımbırtı.

500 tl ne lan yazıklar olsun.. seneye bu basit cihazın değeri 20-25 dolarlara düşer alternatifi olmaması ve öncü olmanın ekmeğini yiyor namussuz.
  • çok pahalı ama bence değer kesinlikle. ilerde ağlamamak için her bitcoin severin temin etmesi gereken bir araç. kendisi hakkında bilmek istedikleriniz varsa yeşillendirin, haberleşelim. kıps ;)