şükela:  tümü | bugün
 • valla çok tatlı cihaz. nano s versiyonunu severek kullanıyoruz.

  edit: içine 5'ten fazla coin app sığmaması üzücü tabi. çakallar onu söylemiyorlar satarken. btc,eth,ltc,strat yükledin bitti dash'e xrp'ye doge'ye komodo'ya ve yeni geleceklere yer kalmadı. çük kadar memory koymuşlar içine.
 • piyasadaki en iyi 2 donanım bitcoin cüzdandan birisidir, trezor'a göre ülkemizdeki kullanımı daha yaygındır, bu yüzden nasıl kulalancağı hakkındaki bilgi ve desteğe daha kolay ulaşabilinir.
  şuan için türkiye'den satın almak için eylül 15' i beklemek gerekiyor, malasef store.coin-turk.com'un 15 ağustos için açtığı ön siparişe yetişemedim...
  (bkz: coin-turk.com)
  (bkz: store.coin-turk.com)
 • dijital paralarınınızın süper kahramanı,koruyucusu olur kendileri.çok sempatik gelmiştir hep bana,severek kullanıyoruz.

  ledger wallet'i nereden satın alabilirim? dersenizde,ben şuradan almıştım.
  çarçabuk'ta gelmişti.sevilesi şirket binbircesit.com

  http://www.binbircesit.com/…ne-bitcoin-usb-cuzdani-
  (bkz: ledger wallet)
  cüzdancı baba
 • fransa'dan birkaç adet nano s modelinden alıp burada kar koyarak satmayı düşündüğüm ürün. yasal bir engeli var mıdır, bilenlerin mesajlarını bekliyorum. almak isteyenler de mesaj atabilir tabii ki.
 • binbirden aldım ve söz verdikleri tarihte elimde oldu. açtım ama daha coinleri yükleme fırsatım olmadı. şifrelemleri yaptım hem de 4 digit yerine 7 digit yaptım işi sağlama aldım. yükleme ve kullanım için edit gelecek.
 • yine güvenlik açığı tespit edilmiş. gecikmeden firmware update yayınlamışlar. güncel tutmakta fayda var.

  https://www.ccn.com/…hardware-crypto-wallet-ledger/

  edit: hack olarak belirtmiştim bir yazar uyardı. ben hala hack olarak düşünüyorum ama böylesi daha az acıtıyorsa öyle olsun.