şükela:  tümü | bugün
  • valla çok tatlı cihaz. nano s versiyonunu severek kullanıyoruz.

edit: içine 5'ten fazla coin app sığmaması üzücü tabi. çakallar onu söylemiyorlar satarken. btc,eth,ltc,strat yükledin bitti dash'e xrp'ye doge'ye komodo'ya ve yeni geleceklere yer kalmadı. çük kadar memory koymuşlar içine.
  • piyasadaki en iyi 2 donanım bitcoin cüzdandan birisidir, trezor'a göre ülkemizdeki kullanımı daha yaygındır, bu yüzden nasıl kulalancağı hakkındaki bilgi ve desteğe daha kolay ulaşabilinir.
    şuan için türkiye'den satın almak için eylül 15' i beklemek gerekiyor, malasef store.coin-turk.com'un 15 ağustos için açtığı ön siparişe yetişemedim...
    (bkz: coin-turk.com)
    (bkz: store.coin-turk.com)
  • dijital paralarınınızın süper kahramanı,koruyucusu olur kendileri.çok sempatik gelmiştir hep bana,severek kullanıyoruz.

ledger wallet'i nereden satın alabilirim? dersenizde,ben şuradan almıştım.
    çarçabuk'ta gelmişti.sevilesi şirket binbircesit.com

http://www.binbircesit.com/…ne-bitcoin-usb-cuzdani-
    (bkz: ledger wallet)
    cüzdancı baba
  • fransa'dan birkaç adet nano s modelinden alıp burada kar koyarak satmayı düşündüğüm ürün. yasal bir engeli var mıdır, bilenlerin mesajlarını bekliyorum. almak isteyenler de mesaj atabilir tabii ki.
  • binbirden aldım ve söz verdikleri tarihte elimde oldu. açtım ama daha coinleri yükleme fırsatım olmadı. şifrelemleri yaptım hem de 4 digit yerine 7 digit yaptım işi sağlama aldım. yükleme ve kullanım için edit gelecek.