• bugün reddit'de gördüğüm bir post ile şaşırmamı sağlayan cihaz. adamlar gerçek ledger'ı alıp içine usb hafıza bağalayıp, bilgileri sızdırılan insanlara yollamaya başlamışlar.
    resimler de gayet gerçek duruyor. içine nasıl paranızı kaptırırısınız klavuzu da koymuşlar. aleti bilgisayara bağladığınızda usb hafıza içinde ki ledger programı çalıştırıp 24 kelimizeni girmenizi istiyor.

bunu yutacak çok kişi vardır. cihaz orjinal pakette, orjinal kutusunda jelatinli, içini açıyorsun gerçek alet ama koruma plastiğinden açınca içinde usb hafıza leğimlenmiş. dolandırıcılar level atlamışlar gerçekten.

mektup gelirse, içinde de bedava ledger çıkıca sevinmeyin aman diyim.

kaynak
  • binbirden aldım ve söz verdikleri tarihte elimde oldu. açtım ama daha coinleri yükleme fırsatım olmadı. şifrelemleri yaptım hem de 4 digit yerine 7 digit yaptım işi sağlama aldım. yükleme ve kullanım için edit gelecek.
  • valla çok tatlı cihaz. nano s versiyonunu severek kullanıyoruz.

edit: içine 5'ten fazla coin app sığmaması üzücü tabi. çakallar onu söylemiyorlar satarken. btc,eth,ltc,strat yükledin bitti dash'e xrp'ye doge'ye komodo'ya ve yeni geleceklere yer kalmadı. çük kadar memory koymuşlar içine.
  • piyasadaki en iyi 2 donanım bitcoin cüzdandan birisidir, trezor'a göre ülkemizdeki kullanımı daha yaygındır, bu yüzden nasıl kulalancağı hakkındaki bilgi ve desteğe daha kolay ulaşabilinir.
    şuan için türkiye'den satın almak için eylül 15' i beklemek gerekiyor, malasef store.coin-turk.com'un 15 ağustos için açtığı ön siparişe yetişemedim...
    (bkz: coin-turk.com)
    (bkz: store.coin-turk.com)
hesabın var mı? giriş yap