*

• duyulmamis kufurlere yeni bir boyut kazandirdigi icin kendisine eksi sozluk madalyasi takilmasi konusunda ssgye onerge verecegim sozluk sozucusu.
  • let-so-i-die..anlayan adam, varlığı yeten adam..long to leave the world in ecstacy
  • hakkimdaki entrysini okuduktan sonra cok uzuldugum, insani ve son derece zayif bir paranoyayla misilleme yapmak icin onun hakkinda entry yazmaya hazirlanirken hakkindaki entryleri okuyup bu isten vazgectigim suser. sanirim bu adamin nefreti ve saygisizligi sadece bana karsi degil. benim gibi bir cok user bu heyecanli userdan nasibini almis galiba.
  • anlatılmaz yaşanır adam..karşıdan karşıya geçerken bile bedeni var da ruhu bi üst leveldaymış gibi gözüken insan
  • bircogunun bu kadar nefret kusmasina ragmen benim simdiye kadar yolumun hic kesismedigi, propoksifen ile hakkinda baya bi konustugumuz, bircok konuda az cok ayni seyleri savundugumuz, yanliz gozlemledigim kadariyla kendisinin agresyon ve fanatizm seviyesinin biraz fazla oldugu, tanimadigim user.
  • o karsılastıgımızdan bu yana hep kacıyor, yakalayamıyorum...
    hayranı oldugum kitleden o da.
    sunu biliyorum, kesinlikle dusunen biri ve belki de en dusunen kisidir aramızda, kim bilebilir.
    ve led, kim söyleyebilir, belki nice zamandır ölmediğimizi?..
    "sıra dısı buyuk insanlar, daima sıradan zekaların siddetli muhalafetiyle karsılasırlar", biliyorsun...
    seviyorum... içtenlikle... [her zaman uc nokta...] "nasılsın?"...
  • standart "offf"lamalarıyla ünlüdür. zıtlık'ın en üstün kullanıcılarından ve paranoya'nın dibe vurmuşlarındandır.
  • hikayesini bilmediğim, büyük ihtimalle de bilemeyeceğim kurşun asker...
    (bkz: kursun asker)
    (bkz: happy people have no stories)
  • yaklaşık 2 yıldır arayıp bulamadığım bi mp3 ü bulan suser*
  • ölümcül düşleri ve umutsuz düşünceleriyle her gün yeniden intihar eden birinin izlenimini veriyor. çekip çıkarmalı ya da birlikte düşmeli. "divided we fall."
hesabın var mı? giriş yap