şükela:  tümü | bugün
  • konserlerine sadece bu eleman için gitmeyi düşünüyorum...
  • blue adli ingiliz boybandinin dort elemanindan biri.
  • grubun dagılmadan once belki de en populer uyesi olmasına ragmen simdi sesi solugu cıkmamaktadir.
  • bu eleman blue'da şarkı söylemeye başladığı vakit 16-17 yaşlarındaydı.. o zamanlar 12-13 yaşlarında olan beni derinden etkilemiş, kendine aşık etmiş, delirtmişti. zamanı geriye sarsak kendisi hakkında 8 sayfalık essay bile yazabilirdim sanırım*. lakin gel zaman git zaman unutulmaya yüz tuttu. dinlenmiyo artık. yazık. sesi güzeldi ama solo albümünde tek başına pek birşey ifade etmediğini kanıtladı.
    ayıca hatırlıyorum, magazine düşen haberleri asparagus değilse oldukça da sapıktı kendisi. duruldu mu bilemem.
    herşeye ramen ingiltere sokaklarında aheste aheste dolaşırken tesadüfen karşılaşırsam iki kelam laf etmeden bırakmayacağımı da biliyorum.
  • bu adamın 39 sn. nefes süresi varmış ve yine dünyadaki en tiz erkek seslerinden biriymiş.
    39 sn. gayet iyi bir süre. zaten grubun da en bağıranı en kendini öne atanıydı.
  • günahını almak istemem ama bu adam ağır ılık olabilir.
    diğer dallamalar kliplerde karı kız peşinde dolanır fort kovalarken bu "bırakın lan çekin elinizi kolunuzu şarkı söylicem" modunda takılırdı. gerçi 2 klibini say desen sayamam ama bu herif sesini inceltmek için kasarken gözlerini kapatmış uzun hava okuyan arabeskçi modeli görüntüsüyle yer etmiştir kafamda.
    harbiden çok tiz bi sesi vardır.
  • ılık değildir. hatta grubun en hetero üyesi olduğu söylenir. ılık arıyorsanız;

(bkz: duncan james)
  • 2011 yılında eurovision yarışmasına katılmış olan blue adlı boybandın en taşlarındandır..ilk olarak orda tanıdım...kendisine abayı yakmıştım..ee napıcan ergenlik
  • sırf bu adamın sesini dinlemek için neredeyse on senelik blue - guilty albumunu bastan sonra dinliyorum. arada bir kendini hatırlatıyor. sesinin doruk noktası kesinlikle guilty albumunde mevcut bolca. yani hoş adam evlendi çoluk cocuk sahibi oldu ama o hâlâ benim gözümde çıtır.
  • duncan james ile eskiden threesome yaptıklarını açıklayan insan. beklenirdi zaten *

https://www.new-magazine.co.uk/…with-duncan-james-/