şükela:  tümü | bugün soru sor
117 entry daha
  • dün gece lampard'lı derby county karşısında futbol dersi vermiş ve liderliği perçinlemiştir. 47 numara jack clarke diye bir futbolcu var en fazla 2 seneye city tarzı büyük takımlar tarafından kapılır.
  • bu sezon yakından takip ettiğim championship takımı.
    (bkz: marcelo bielsa) ile çok iyi gidiyorlar. umarım premier lige çıkmayı başarırlar.
  • dünyanın en iyi forveti ekuban'ı bize satan koca yürekli birlik.
  • zamanının şampiyonlar liginde toz attıran takım.

seni de unutmadık kewell reis.
  • bir bu takımı, bir de nottingham forest'i tekrardan premier ligde görmek istiyorum. eğer bu sezon ikisi de üst lige çıkmayı başarırsa premier lig kalitesine kalite katar.
  • aborjin ruhlu mark viduka reis’in eski takımı.
  • play station 1 oynadığımız zamanlarda favori takımımdı. özellikle de forma renkleri bayağı etkileyiciydi. yeni nesiller bilmez pek bu takımı.

bir de ben bu takımı holigan taraftarları ile hatırlıyorum. o zamanlar galatasaray ile karşılaşması vardı. bu holigan taraftarları da baya olay çıkarmıştı ve hatta hiç unutmuyorum o zamanlar show tv’de haberlerde göstermişti. bir ingiliz taraftar otobüsün camından pantolonunu indirip kıçını göstermişti kameralara.* dön dolaş aynı görüntüler dönüyordu hep.

bir ara premier lige döner diye bekledim ama bir türlü toparlanamadılar. umarım bu sene 2 l şampiyon tamamlar ingiltere’de. liverpool ve leed united.
  • nedendir bilinmez takımın adını duymaz aklıma viduka'nın geldiği ingiliz takım. tabi akıllara direk galatasaray'ın 2000 yılı uefa kupası serüvenini getirir. bir de istanbul'da iki ingiliz taraftarı bıçaklamışlardı. onlar da türk parası ile kıçlarını mı siliyorlardı neydi. tuhaf tuhaf işler.
  • teknik direktörü marcelo bielsa'nın frank lampard'ın çalıştırdığı derby county takımının antremanını izlemesi için casus gönderdiği söylentileriyle yeni bir spygate skandalı oluşmuş durumda( daha öne nfl'de new england patriots için söylenmişti.).

https://www.bbc.com/sport/football/46840353
  • başlığının altındaki bugünkü muhabbetten dolayı söylemek zaruri oldu; derby country diye bir takım yoktur. 150 yıllık takımın adını öğrenemediniz sizi napcaz bilmiyorum.
2 entry daha