şükela:  tümü | bugün
 • bir world of warcraft efsanesi.. <caps>leeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrooooyyyyy jeeennnnkinnnnsssssssss</caps>

  "bu nedir la?" şeklinde tepki verenlere: http://www.warcraftmovies.com/…ovieview.php?id=1666
 • lan olm bu harbiden türk dedirten adam. ayrıca "leeroy" yapma terimini literatüre geçirmiştir. (bkz: its not my fault)
 • muhtemelen gelecek bir blizzard oyununda ismi geçecek olan gönüllerin kahramanı.
 • world of warcraft'ta süper gaz harika bi insan... tüm takım arkadaşlarını dumura uğratmasını izlediğimiz videosu haftalardır listebaşı. http://www.warcraftmovies.com/…ovieview.php?id=1666 adresinden de indirilip seyredildiğinde görüleceği üzere abimiz, insanların uzun uzadıya öyle çetrefilli planlar projeler yapmalarına tahammül edemeyip, baltasıyla düşmana dalmaktadır. problem, bunu yaparken* adını höykürmesidir. hani olsaydı bir cüneyt arkın filmi böyle bizanslılara saldıran kara murat'ın "kaarraaaaaaaa muraaaaattt" diye bağırdığı da gülseydik, işte onun çizgi film versiyonu olurdu bu. (bkz: entrynin sonuna doğru saçmalamak)
 • amerikan sunucularında başlayan efsanenin avrupa sunucularına da yayılmasıyla hızla dilden dile dolaşan ve şehir efsanesine dönüşen kişi. kendine has (ve sadece kendi isminden oluşan) bir savaş çığlığı, tavuk sevme hastalığı (kfc olacak) belirgin özellikleri. ancak yaptıklarıyla "isim" olmakan çıkıp "fiilleşmeye" başlaması ayrı bir olay. raid'in ortasında sazanlık yapan biri görüldüğünde yabancı arkadaşlarımız (eh onlarda sazanlık ve hatta aynalı sazan, aynasız sazan gibi tabirler olmadığından kalli) "hey stop leeroying" gibi cümleler kurmaktadırlar.

  avrupa dunemaul sunucusunda da genellikle if'de yell ile "leeeeeeroooyy jennnnnkinnnssss" diye bağıran tipler ulunmakta hatta bazen adı leeroy olan bir oyuncu da görülmektedir. ancak leeroy'dan bi haber bir türk evladı dün akşam yell'den leeeroy bağırışlarına "oooooossssmaaaaaaaaaaaaaaaaannnn" yazarak cevap vermiş ve farkında olmadan farklı bir yarılma boyutuna geçmiştir*.
 • gördüğüm ve muhtemeln görebileceğim bir numaralı dallamalık örneğinin baş kahramanı. allah'dan amerikalıların küfür haznesi bizim kadar geniş değil. bizde olsa yedi ceddi bile hisseder bu dangalaklığı.
 • sapık bir cüce. pek bir gaz, pek bir hayvan, pek bir kılıcına ve ismine düşkün... lakin takım arkadaşlarının bu kadar sakin olmasının nedenini kavrayan varsa öne çıksın lütfen...
 • abimizin ürünleri bile sürülmüştür piyasaya:

  (bkz: http://www.cafepress.com/leeroyschicken)

  ayrıca:

  (bkz: http://www.leeroyjenkins.net/)
 • wow un bir nevi all your base are belong to us tadı veren efsanesi, bir nevi amerikalıların abidik gubidik şeylere amma çok taktığının belirteci.