şükela:  tümü | bugün
 • klibi , sarkisindan daha kisa olan ve vidyosu yaklasik 3:40 dakika olan slipknot sarksi.sarki yaklasik 4:10 dakika.
 • son derece carpici bir klibi (bkz: sick) olan bu guzel sarkinin sozleri yalnizligin ve terkedilmisligin ofkeli bir soylemidir.
 • cnbc e de gördüğüm en berbat ve gereksiz film olmakla beraber, senaryosu ve konusuyla atv ye yakışacak cinsten bir film.
  konusu: insanlar bir gecede/günde ortadan kaybolur çeşitli teoriler üretilir ve bir kilisenin pederinin bıraktığı videodan kahramanlarımız(kız ve babası, bir zenci ve bir haberci) esas olayın incilde yazan kehanetlerle alakalı olduğunu öğrenir. olaylar gelişir. hemde gayet kilişe bir şekilde.
  ayrıca 24 un bugün(tarih itibariyle dün) yaşattığı enfes dumurdan sonra, bir gün içinde 2. kez(bu sefer kötü anlamda) sonuyla dumur olmamı sağlamış, nasıl bu kadar saçmalanabilir, nasıl bu kadar klişe olabilir dedirtmiş film.
  ayrıca bu filmin 2.si çevrilmiş 3 ve 4. sü maalesef yolda olan artı dizisi olan film...
 • az önce cnbc-e de izlediğim karman çorman bile diyemeyeceğim kadar basit bi senaryoya sahip film.
 • gerçek bir saçmalık olan film. cnbc-e'de yayınlanan, 16 şubat 2003 akşamı yanlışlıkla kardeşimle başına oturduğumuz, sadece ve sadece "acaba tüm bunları bir yere bağlayabilir mi bir senarist?" merakı ile sonuna dek kıpırdamadan seyrettiğimiz, filmin sonunda geçirdiğimiz şok nedeniyle yerimizden kalkalmadan kanalı dahi değiştiremediğimiz boşa harcanan emek silsilesi.
 • bütün eglence bu mu? dedirtti sonunda. fantastik gerilim, peh..
 • mel gibson'un signs isimli filminin ilk versiyonu herhalde diye dusunduren, filmin sonunda olm acaba nasil baglayacaklar cnbc e yayinliyorsa vardir bir bildikleri diye saatlerce kastiran filminin sonunda keske uygur kardesleri seyretseydik dedirten buram buram hiristiyanlik ve israil propagandasi kokan sacmalik
 • slipknota ait olan bu parcanin iki adet klibi bulunmaktadir. birisi mtv jenerasyonu icin uygun olan sansurlu versiyonu. digeri ise ancak belli compilation dvdlerde bulabileceginiz directors cut versiyonu.
 • cnbc-e'de izlemeyi beklemedigim kadar kötü kötü kötü bir filmmis, bunu da gördük... ulan du bakalim, bi yere varacak herhalde derken giderek saçmalayan senaryosuyla sadece beni degil, izleyen herkesi bunaltmis... ama o saçma sapan müzikleri ilk duydugumda anlamaliydim, 2 saat daha beklememeliydim... filmin mesajlari da tam allahlik! silahsizlanmayalim arkadaslar, bunun arkasinda seytan var... birlesmis milletler'e inanmayalim arkadaslar, baslarinda seytanin ta kendisi var... mecazi anlamda da degil üstelik, antichrist'in bizzat kendisi var... hele hele ortadogu'da baris ne demek?!!! dinime küfret, daha iyi... gündeme de ne güzel uymus, enteresan valla... herkes seyretsin, herkes imana gelsin, baris isteyenin kafasi kirilsin!.. sonunda da o kiliseyi kocaman kocaman soktular ya gözümüze... titredim de kendime geldim... god bless america!
 • cnbce'de su an tekrari verilmekte olan film. burdaki ornekleri gorunce zaplayasim geldi.
  (bkz: zaplayasi gelmek)