şükela:  tümü | bugün
  • anastacia'nin "yeni tina turner olabilir mi acaba?" sorusunu akillara getiren sarkisi.
  • son zamanlarda radyoların değişmezleri arasına giren çok başarılı bir çalışma.. kutluyoruz kendisini, sayesinde radyolar daha az toxic falan çalar oldu..
  • anastacia hiç sevmeyen şahsımın dahi dikkatini çekebildiğine göre başarılı bir parça olsa gerek.
  • anastacia'nın sesine katlanabilmeyi beraberinde getiren dehşet güzel şarkı
  • ozellikle nakarat kisminin melodisinin cok tanidik geldigi sarki.
  • anastacia'nin kanimca su ana kadarki en iyi vokalini yaptigi, kendini de buldugu sarki. kendini zenci tonunda vokal yapan bir beyaz olarak algilatma hevesinin disina cikmis ve sesinin her rengini konusturmus, cok da iyi etmis. sarkiyi kim duzenlemisse o da iyi yapmis, tas gibi sarki olmus. sarkida "bir zamanlar fakir ama gururlu bir genc vardi ya" tadi sezdim, o ada ayri konu.
  • göğüs kanserinden yeni kurtulan anastacia ablamızın, allah'ına bol bol şükranlarını sunduğu şarkı. klibinde ise göğüsleri ''kanserle savaşımızı kazandık'' dercesine ön planda. orda burda uçuşan eden gazete, dergi, poster ve hatta broşürlerde yüzünü gösterme ve o kağıtparçalarında canlanıp şarkısını söyleme manyaklığını bu klibinde de sürdürmüş ayrıca. şarkı güzel ama...*
  • anastacia'dan beklenmeyecek güzellikle bir sarkı. kendisi kedi olalı bir fare tutmus bu sarkıyla, cok basarılı.
  • sesini her duyduğumda bende bulunduğum ortamdan kaçma hissi uyandıran ablamız bu sefer gerçekten güzel iş çıkarmış. ayrıca klibinde tipiyle ilgili ben rahatsız eden şeyin gözlükleri olduğunu anladım.
  • araba kullanirken guzel giden bir sarki. "still i wonder if you know, how it really feels..." kismindaki rock ezgileriyle vites buyutmeye uygun olmus.
    edit: boyle kipir kipir (demin dinledim yine)