şükela:  tümü | bugün soru sor
 • youtube'da, günlerdir, alakalı alakasız her videonun başında ortasında sonunda reklamı çıkan saçma oyun. gına geldi. buradan yetkililere sesleniyorum neyse parası aramızda halledelim allesen şu reklamdan bunaldım.
 • reklamlarıyla kusturan oyun.

  yapımında emeği geçen herkesin allah belasını versin.
 • android üzerinden youtube'a girmekten sırf bu oyunun reklamı yüzünden soğudum.
  abartmayın lan bir boku da. sizi de, yaptığınız oyunu da, verdiğiniz reklamı da, o reklamları her videodan önce çıkartanı da...

  google play üzerinden bir puan verdikten sonra kibar saydırıklı bir yorum yazacaktım da galiba yüklemeden yapılamıyor. yüklemiyorum lan! bunları genelde bizim türkler yapar ama siz iyice solladınız bu tarz dandikliklerde, ayıp!
 • mobile icarus reklamlarını çalıp sahte reklamcılık yapan ama halbuki reklamı ve oyun arasında dağlar kadar fark olan oyun.
  yeter sikicem sizin reklamınızı her açtığım 10 videonun 9.5'ğunda bu var var yeter kafama sıkıcam valla yeter lan....
 • adblock virali midir ne boktur amk. yetti be. telefondan youtubea girmekten korkar oldum

  allah belanızı versin oynamıyorum siktirgit işte ne bulaşıkmışsın amk sülüğü
 • sizi yarı-yarıya meşgul eden güzel bir oyun. özellikle evdeyken ara ara girip göz ucuyla bir iki şeyi yönlendiriyorsunuz. çok fazla içeriği var. öte yandan yapılcak şeylerin çoğu günlük görev gibi. otomatik savaşma modunu açıyorsunuz o işte kulede katları temizliyor, haritada görev yapıyor, campaign'te görevleri filan otomatikte yaptırabiliyorsunuz.

  saldırı gücü denen bir şey var, sürekli onu arttırıyorsunuz. eşyayı geliştirme, artı basma, özellik ekleme, taş ekleme, yükseltme falan filan yapabilceğiniz bir sürü güçlendirme var. sıkıldıkça onları yapıyorsunuz. neden bilmiyorum ama eğlenceli oluyor karakteri sürekli geliştirebilmek. çok fazla içerik var dediğim gibi. zindanlar, raidler, boss kesme, pvp, balık tutma, sandık açma, kasa açma, kule tırmanma, senaryo, görev, günlük ödüller, lonca şeyleri filan.

  benim hoşuma gitti ama fazla dikkatimi dağıttığı için oynamayı bıraktım. yine de can sıkıntısına bire birdi.