1 entry daha
  • 30 dk içinde kaydolma süresi dolacak olan coin. üye olan herkese 5 legit coin dağıtılıyor.
    https://legt.me/161966

edit: scam gibi duruyor sanki pek emin olamadım ama gene de denemeye değer gibi.
    30 dk içinde kaydolma süresi dolmuyormuş, fiyatı 0.75 sentten 0.80 sente çıkarmışlar sanırım.
    her gün fiyatının artacağını söylüyorlar, 2 dolara ulaşana kadar. blockchain yayınlamadıkları için de coinmarketcap'ta bilgi yok haklarında.

sitelerinde 3 kişinin ismi var, üçünün de ismini ve fotoğraflarını internetten arattım, kimseyi bulamadım.
    işin ilginci, ciddi ciddi para yatırıp legitcoin alanlar var.

1-2 haftaya belli olur zaten ne oldukları. bu arada websitelerindeki sayaç bozuk bende şu an.
  • küçük hesapçılardan biri olarak şu adrese tıklayıp beleş coin sahibi olunacağını belirtmek istediğim yeni kripto para...
  • altcoin piyasasına yeni gelen bir (ico) coin tipidir.

air drop olayını kaçırmayın derim buradan..!!

bir takım haddini bilmezlere not : scam ya da değil, bu konuda otorite misin? hiç kimse parasını yatırmasın tabi ki hazır bedava dağıtıyor iken 3 5 bir şeyler görür belki insanlar. çirkin çirkin küfürler bilmem ne insan olun az ya.
  • web sitesi bitdefender tarafından zararlı olarak işaretlenmiş. dolandırıcılık diye tahmin ediyorum.
  • riskli olabilecegine dair entryler olmasina ragmen ve scam oldugu belli iken hala refli link veren karaktersiz orospu cocuklarinin olmasi beni uzuyor.

tanim: yet another shitcoin
  • aman diyim bariz scam. almayin aldirmayin. uc kurus icin ref paylasip baskasinin parasini da batirmayin. hic mi insanliginiz yok yahu
  • 3.5 dolar vereyim benim reklamımı yapın
  • engellenmiş listesini coşturan başlığa ait coin.
7 entry daha
hesabın var mı? giriş yap