• hakkımda şöyle bir iki kelam etmiş. ilgili entryi buraya da taşıyalım. (bkz: #33837792)

birisini sadece davranışlarıyla yani kendi kararları sonucu ortaya koyduklarıyla değerlendirdim diye demiş bunu.

yalancı ve dezenformasyon yaratandır kendisi. verdiği salt bilgide dahi ufak oynamalar yapabiliyor. rasgele bir iki entrysini okuyun, seri halde girilmiş entryleri arasında dolaşın denk gelirsiniz. örnek olarak (bkz: #29344806) okuyun. karşısındakini dezenformasyonla suçlayıp rakamlarda küçük bir oynama yapmış. devam edeyim mi diye de soruyor. devam etse ne olacağı belli. yada daha dün bir yanlışı diğer yanlışla savunuyorlar diyordu. akıllar şurada ne yaptığını sormadan edemiyor. (bkz: #26119928)

ekleme: hala karşısındakinin kötü yada iyi bir şeyler yazdığı için değil yanlış yazdığı için cevap verildiğini anlayamıyor. karışısındakinin cevap hakkı olduğunu dahi düşünemiyor. kendi dediği her şeyi doğru zannettiği için oluyor bunlar. şuraya bakıp kontrol etmeyi düşünmüyor bile. ilgili entryi yazdığında da bu linki gönderip uyardığımı hatırlıyorum, bütün entrylerini okumaya gerek yok yani.

maalesef kendisi düşülebilecek en kötü hatalardan birinin içerisine yuvarlanmıştır. yukarıda örneğini vermiştim ama söylediği her şeyi kendisinin yaptığını uygulamalı olarak göstermekte şu an. iftira atan, hakkında doğru yada yanlış olup olmadığını kontrol etmeden sadece kötü yazılmış diye nick altı yazan, hiçbir kaynak göstermeden, kulaktan dolma dahi olmayan şeyler yazan olmuştur. hani başlığıma yazdıklarını yetkili birisi "bu farklı bir başlıkta tartışılıyor" diyerek buraya taşısa kimse bir şey diyemeyecek.

belki de meslektaşız*, eleco fuarında, robot şenliklerinde vs. bir iki kelam ettik. belki de güneş enerjisi arabalarını yarışa hazırlarken hemen yan takımdaydı.

ekleme: hala iftira diyor, dediklerinin tamamını kendi yaptığı halde. bir şey anlatamazsın buna. kendi yanlışlarını mutlak doğru kabul etmiş bir kere. yazdığınız herhangi bir şeye "bu muymuş, bundan ne olur" tadında cevap alırsınız. bir o yana bir bu yana kımıldanan biriyle uğraşmak en kötüsü. allah düşmanın bile şereflisini, versin. ben her gün yüksek lisans dersleriyle, onlarca sayfalık ödevleriyle, vize-finallerle boğuşurken, okunmaması için yazdığı entrylerinde boğulsun.
  • tony stark olması çok muhtemel yazar kişisi.
  • ne güzel bir nick bu böyle diyeceğim de, cip mi çip mi merak ettim.
  • şu anda lise arkadaşım olduğundan işkillendiğim yazar.

edit: öyleymiş lan ehe ehe
  • yalnız olmadığımı bilmeme vesile olmuş yazar.
    (bkz: #44938492)
  • geleceğin coin milyonerlerinden biri olabilir. not alalım buraya belki bizi de unutmaz o zamanlar gelince :)
  • kendi i phone'unu kendi tamir eden, lehim ve havya ile mikroçip yapan, ama adam olup olmadığı konusunda kararsız kaldığım badim.
  • zaman zaman entryleri ile güldüren, eğlendiren yazar.
  • kendisine atılan iftiraya istinaden (bkz: #27926086)
hesabın var mı? giriş yap