şükela:  tümü | bugün
  • underwaters isimli nefis bi şarkısı olan elektronik, çilaut hadiseler oluşumu. like weather albümü dinlenesi, dinledikçe şaşırılası bi albüm.
  • bir haftadır geceleri dinlerken beni düşüncelerimde boğan, gözlerimi kapatmaya korkutan 'underwaters' sahibi.

ya ben bir çıkış yolu bulacağım her şeye ya da boğulacağım aklımda dönüp duran bu sularda..
  • en sevdiğim kafelerden birinde, çok sevdiğim bir arkadaşımla otururken duydum ben ilk kez underwaters'ı. konuşmayı bölmüyorum güya, bir yandan shazam indirip bulacağım şarkıyı ama o arada bitecek elbette. "bir dakika..." diyip kalktım, çalan ne diye sormak için. arkadaşım da bana ayıp olmasın diye telefonunu çıkaramamış, masaya döndüğümde baktım shazam'ı kurcalıyor. öyle tuhaf bir etkisi var bazı dinleyicilerinde, bir başkasına ıvır zıvır gibi gelebilir elbette. bir yazlık ya da yayla evi gecesinde gelen cırcır böceği sesleri içinde denizin dalgalarının sesi gibi. bağdaş kurup karanlık denizi izlerken hissettiğin o biraz huzur, biraz hüzün gibi. geçirdiğim en güzel yaz gibi. öyle başka, öyle güzel bir şey. kaybettim sanmıştım, meğer başlığını takip ediyormuşum, yaşasın kaybettiğini sandığın şeyi bulmak.