şükela:  tümü | bugün
  • neymiş bundesliga'yı ikinci bitirmişmiş. ulan bundesliga dediğin lig zaten bayern münih'ten ibaret bir lig. gerisi östersunds'un olduğu gruptan çıkamayan hertha, apoel nicosia'nın oldugu grupta üçüncü olmaya çalışan ve sadece 2 puan toplayabilen dortmund'tan ibaret. sonuçta bu argüman çürütülmüş oluyor. bundesliga'yı ikinci bitirmek bir maharet değil.

bir diğer argüman proje takımıymışmış. biz ne proje takımları gördük yavrum hey. zamanında cem uzan'ın istanbulspor'u vardı, etimesgut belediyespor vardı. gördük sonlarını. bu argüman da çürütülmüş oluyor.

bir diğer argüman, genç yıldızları oynatıyormuş. yahu ben mi körüm, yoksa bunu diyenler mi? kalecileri gulacsi'yi bizim birinci lig'de bir takıma teklif etseniz bir takım almaz bunu. geri kalan ise g.saray'da yedek kalan bruma, vs. gibi bebelerden kurulu. gürültüden kulak tıkayıp oyundan çıkan werner gibi ergenlere hiç girmiyorum bile. bir de atınç var ki, beşiktaş'ta ilk 18'e giremiyoru, bu leipzig'de banko oynuyordu.

başka argüman kaldı mı bilmiyorum, ama varsa haber edin onları da çürüteyim. velhasıl kelam abartılmış balon bir takımdır. uefa avrupa liginde östersunds çıkarsa bunlara, östersunds bunları hallaç pamuğu gibi atar. öyle 2-1'le falan kurtulamazlar.
  • balondu. bjk patlattı.
  • güzel ironi bro
  • haklı bir önermedir.

bu yüzden beşiktaş gibi üst düzey futbol oynayan takıma çerezlik gelmiştir.
  • h grubu
    tottenham
    real madrid
    dortmund
    apoel

dortmund'un üçüncülüğe oynama çalışmasından sonrasını okumadım. ne yapacaktı çok pardon ?
  • (bkz: ağla)