• ...yelid ve lem....yuled...

ağlıyorum.
  • evinizde içkili yemek tertip edip size haber vermeyen sinemacı. sinemon. sinameki.

-abi akşam sizdeymişiz. kaçta gelelim?
    -nea? ne akşamı? siz kim...kim söyledi??
    -lem söyledi?

(o da...beni...diyü? sonra diyü...bazlama gibi yüzüm diyü...pişi gibi diyü...kız da buna bir konferanslar diyü?)
  • cevval insan bunu bedeniyle de belli eder. hareketleriyle belli eder. tiki olur, yanağı seğirir. zıp zıp zıplar. partiye katılsa "bira lazım" diyene "hemmen para toplayalım" der. cevval adam iş halleder ama götüyle dağlar devirircesine atik olur. tırık olmuş gibi hızlı konuşur, gözleri ateş saçar. günde bir saat uyur.

lem cevval bir insanın frigyalılardan kalmış bir çömlek gibi sessiz ve oturaklı da olabileceğini kanıtlayan, nadir bulunan bir örnektir. ekose gömleğiyle, kısık gözleriyle ortadaki probleme bakarak "hmrrnm" der. sonra bir bakarsın o problem çözülmüş!

kendisi için lembada diye bir dans uydurup ağır hareketlerle kalçamı sallayasım var ama bir kat dolusu insan bana baksın, lem'e yönelttiğim teşekkürler boşa gitsin istemiyorum. tenk yu lem.
  • organize ettiği zirveye geç gelen bir beyefendi. kendisine lem bey dendiğinde neaa* gibi bir tepki veriyor, katılımcılara nickleriyle değil de şey diye hitap ediyor.*
  • mirc de çok kullanılır bu
    "lan,ulan,len,ulen" yerine geçer
  • the return of the king overdoseundan muzdarip olan suser.
  • google'la aynı gün doğmuş biri daha.
  • laminated extra material'ın kısaltılmış halidir. özel bir üniversitede belli bir mevkiye sahip bir hocanın pvc ile kaplanmış sınıf içi extra okuma parçalarına uydurduğu isimdir aynı zamanda! uydurdu muydurdu valla millet kullanıyor!!!
  • dahiliye mutehassisi gibi konusup, donerci ciragi gibi yuruyen bir kisinin sinema yazmasi absurdlugunun vucuda geldigi kisi. boyle pamuk gibi. lem lan getir ordan bi kucuk dersiniz, orhan baba yı da getirem mi deyiverir. sıppadanak bi insan bu ya.
  • bir yildir yazmayan sukela yazar.
hesabın var mı? giriş yap