şükela:  tümü | bugün
  • 1 nisan 2016 itibariyle faaliyete başlayan ücretsiz kültür, sanat, edebiyat dergisi. *

ilk sayılarında şanslı okuyucularına kitap sürprizleri de var. gündemden uzaklaşmak isteyenlere ilaç gibi dergi.

tarafımdan şiddetle tavsiyelidir: www.lemurdergisi.com
  • ilk sayısında ali lidar'ın da bir yazısının bulunduğu derli toplu, ciddi, ağırbaşlı "belki bir gün benim yazılarım da çıkar" dediğim edebiyat, kültür ve sanat dergisi.
  • her telden kültür sanat dergisi.

sitede işlenen konular geniş perde gördüğüm kadarıyla. sıkıcı uyuz değil. dergi ise, sitede olduğu gibi tasarımı göz yormuyor, okuması kolay.
  • allahtan başka bir şey istesem olacakmış..! "belki bir gün benim yazılarım da çıkar" dediğim dergi demiştim. ikinci sayısında yazım çıktı.. okuyun, okutun dediğim dergidir.. hem de ücretsiz.
  • tesadüfen dolaşırken rastladığım dergi. ben de nerde eski sayıları diyordum meğersem yeniymiş.
    eskiden her ayı sabrsızlıkla beklediğim bir dergi vardı (bkz: türkiye çocuk)
    onu aklıma getirdi keşke baskısı olsa da alıp okusam arşiv yapsam dedim, gerçekten okuması çok zevkli bir dergi.
    bir dalda kendini spesifize etmediğinden herkese hitap edebilecek bir dergi.
    hadi basın şunu.
  • her ay ücretsiz olarak çıkan internet dergisidir. samimi bir kadroları var. onca emek verip her şeye rağmen dergiyi ücretsiz çıkarmaya devam ediyorlar. daha önce de felsebiyat ismiyle yayın yapıyorlardı.

geçtiğimiz günlerde şikayet sebebiyle feysbuk sayfaları kapatıldı. kim niye kültür-sanat paylaşımı yapan, hem de bu işi ücretsiz sunan insanların emeğini şikayet edip kapanmasına sebebiyet verir anlam vermek güç.

tekrar açtıkları feysbuk sayfalarını beğenerek ve yayarak destek olabilirsiniz.

yarınki haziran sayısında ve sıkıntı yaşanmazsa bundan sonraki sayılarda ben de yer alacağım.
  • ocak sayıları sıcak sıcak buyurun

http://www.lemurdergisi.com/ocak17
  • yakinda android uygulamasi da cikacak olan ücretsiz dergidir.

ilgilenenler icin söyle birsey de var.

https://www.facebook.com/…199024569/?type=3&theater