• game of thrones 5. sezon finalindeki malum sahnelerin tamamında vücut dublörü* kullanmış olan aktris. kendisi hamile olduğundan yalnızca yüz çekiminde rol almış.

(bkz: hayattan ve her şeyden bir anda soğutan şeyler)
  • güzelliği ve mükemmel oyunculuğunun yanı sıra laf sokma becerisi de üst düzeyde olan oyuncu.

http://www.youtube.com/watch?v=7ngj2_xjjsw
  • cersei lannister karakterini kendi açısından anlatmış aktris. böyle dizilerin sonlarına doğru gelirken oyuncularla yapılan oynadıkları karakterler üzerinden gidilen videolara bayılıyorum. rolü böyle içselleştirmiş birinin başarısız olması zaten imkansızdı. aslında sevilesi hiçbir yanı olmayan bir karakteri öyle derinlikli canlandırıyor ki kendisine hayran kalmamak elde değil. uzun yıllardır bir kadın oyuncudan gördüğüm en iyi tv dizisi performansı bu hem de açık ara. son sezonunda emmy alır inş, bu kadar görkemli oyunculuk performansını bir tek blue jasmine'deki cate blanchett'ten izlemiştim.

https://www.youtube.com/watch?v=or_5eyrd31m
  • game of thrones'daki cersei lannister karakterinin o kıl, o sinsi, o şeytani yönünü öyle iyi izleyiciye aktarıyor ki kocası olsam "içinde mi var nedir?" der dakika düşünmem boşardım kendisini, o derece iyi yaptığı işte.

enişte benden bir adım önde editi: kocası peter paul loughran ile boşanma sürecindelermiş şu anda kendileri. bu gençlerin de günahına sen girmemişsindir umarım george rr martin...
  • nefret etmek bir yana dursun, bütün melanetine rağmen cersei lannister hayranı olma sebebidir.
  • piç gülüşlü hatun yakışıyor.
  • fevkalade hoş bir kadındır kendisi. beğenip yiyioruz.
  • kadın ışık saçıyor.
    bir kadın olarak oyun gücünü, ışıldamasını her şeyini çok beğeniyorum.
    bu kadar sıradan ama bir o kadar iddialı ve güçlü görünmesi- ki bu oynadığı karakterlerden bağımsız- muhteşem bir zıtlık yaratıyor.
    lenacığım ütü yap izleriz....o derece.
  • hollywood'da kadınların üzerindeki güzel ve ince olma baskısı hakkında konuşmuş. genç yaşlarında film rollerine başvuru için yolladığı tapelere karşılık bir film direktörünün söylediği şu olmuş " bir kaç adam eve gider ve bunları izledikten sonra 'hangisini sikerdin?' deriz." demiş. ben de bu flörtleşme işine hiç girmedim ve rolleri almadığım için de çok mutluyum demiştir. ekşi magazin servisi bildirdi.*
  • instagramı durmadan hacklenen, sürekli twitterının şifresini unutan inanılmaz şirin ve güleryüzlü bir yüze sahip aktris. uzun bir süre instagramdan ya da twitter'dan paylaşım yapmadıysa bilin ki sonrasında "hacklenmişti nihayet geri aldım!" ya da "şifremi unutmuştum hatırladım" şeklinde geri dönecek.
hesabın var mı? giriş yap