şükela:  tümü | bugün soru sor
 • düzeltme ve özür editi: kendisinden özür diliyorum bilmemne bet reklamlı entryleri şifre çalınması sonucu atılmış, gerçekten de kendisine hiçbir şey demeden başlığına yazdım hemen. kusura bakmasın.
 • bu arkadaşı yazar olarak sözlüğe kabul etmek için bekletenin yedi ceddini eşekler kovalasın!

  not: bu kadar bayağı bir nick altı entrysini hak etmediğini düşünüyorum ve kendisine laflar hazırlıyorum. daha sonra cümleler halinde burada olacaklar :)
 • biraz sözlük kurallarına aykırı davranarak bir söz söyleyeceğim. kusura bakmayın ama angut gibi buraya yazmak yerine bana mesaj atsanız da haberim olsa.

  şifre çalınması sonucu malesef başlıklara otomatik entry atılmakta. su an silemiyorum mobil uygulamadayım. sözlükte yetkili biri bana yardımcı olursa cok sevineceğim.

  bu entryler hakkinda beni uyaran yazar arkadasa teşekkür ederim. nickini daha sonra yazacagim su an yazamiyorum. aranizda tek insan gibi mesaj atan o cikti.

  edit: imla ve harf düzeltmeleri.

  ekleme: beni ilk uyaran @sublimis isimli yazar arkadaşa teşekkürler. onun sayesinde haberim oldu. daha sonra @sahibindentemiz2001palio isimli yazar da bana mesaj atarak yardımcı oldu. bu iki yazara bu entry aracılığıyla tekrar teşekkür ederim. şifre çalınması sonucu farkında olmadan boş boş bota bağlamış entry basıyordum. neyse ki yazarlık uçmadı.