şükela:  tümü | bugün
  • 2013 yılı ağustos ayında 1800 liradan 1500 liraya indiği zaman aldığım, hayatım boyunca en çok memnun kaldığım alışverişlerimden birisi olan bilgisayardır. hala çatır çatır kullanıyorum.

emektar oğlumun bir tek bataryası öldü. o kadar olsun! öylesine kaliteli bir model ki, muhtemelen 2 yıl daha götürecek beni. bilgisayarı tertemiz kullanmanın faydalarının en fazla görülebildiği ideapad modelidir.

kıyamıyorum satmaya.

edit : hoparlörleri tamamen dolby digital ile destekli, tek başına sinema keyfi veren sayko bir ses sistemi var.
  • ideapad z510 ile desteklemem gereken olay.

5 yıl önce 2200 liraya aldığım bilgisayar hala aynı performansta çokta fazla kullanırım hiçbir sıkıntısı yok her türlü oyunu da açar açmadığı oyun yok ama tabii üst düzey oyunlar mutlu etmez 60fps göremezsiniz.

şaşırtı olan olayı çoğu kişide gördüğü bataryasız laptop olayını bana yaşatmaması ilk başlarda bataryanın çıkmaması beni endişelendirmişti fakat hala çatır çatır çalışıyor.

hoparlör zaten en başından beridir insanları mest ediyor... laptoptan nasıl bu kadar ses çıkıyor diyorlar.

şuan için ssd ile destekledim gayet tıkırın da çalışmakta.

5 yıl içerisinde 3 kere iç temizlik yaptım