şükela:  tümü | bugün soru sor
 • vatan bilgisayar'da satışa sunulan telefon. 999 tl fiyatında. ayrıca 1000 mah daha fazla bataryaya sahip k6 power 1099 tl. k6 note ise 1299 tl'den satışa sunulmakta.

  almayı düşündüğüm telefon. snapdragon 430, 2 ram, 16 gb hafıza, 16/8 mp kamera benim gibi birisi için gayet yeterli. artık standartlaşan parmak izi okuyucu da cabası.

  http://www.vatanbilgisayar.com/…-telelfon-gold.html
 • yaklaşık 1 haftadır sahibi olduğum telefon.

  bir haftada pek birşey anlaşılmaz fakat şu ana kadar çok memnunum telefondan. şu ana kadar bir sıkıntı çıkarmasa da bunu söylemek için henüz erken.

  edit : konserlerde vs. yüksek sesli yerlerde sesleri cızırtılı kaydetmesiyle gözden düşmüştür. dandik ötesi mikrofonu sağolsun.
 • 2.5 yıldır kullandığım sony xperia z3c'mi bozmamın üzerine düşük bütçeli bir telefon alma kararıyla yaklaşık 1 aydır kullandığım, an itibarıyla 800 liranın altında satılan telefon.
  hiçbir sorun yaşamadım, gayet tatminkar. hd ekran güzel bir görüntü veriyor; son güncellemeyi aldı, temel uygulamalar sorunsuz, müzik kalitesi -gerek hoparlör gerekse kulaklıkta- yerinde, profesyonel fotoğraf kalitesi beklenmiyorsa orada da sorun yok. parmak izi sensörü filan var, sorunsuz çalışıyor. pili 1 günü rahat çıkarıyor ama 100 lira fark verip k6-power modeli de alınabilir.
  insanlar çok yüksek performans gerektiren oyunlar oynamıyor veya programlar kulllanmıyorlarsa neden 3500 lira gibi paraları telefonlara veriyorlar, ne yapıyorlar o telefonlarla merak eder oldum.
 • lenovo p2 modeline göre tercih edilmeli mi bilemediğim telefondur. o fiyat farkına değer mi sizce? yeşilleri bekliyorum *
 • ses uzmanı sayılırım. o şekilde değerlendiriyorum ki : karşı taraftan ses boğuk gibi geliyor. arada bir kesiliyor gibi oluyor. tam telefondan soğuyacakken uzakça bir şehirden telefon geldi. şahıs sanki yanımda.resmen billur gibi ses. acaba diyorum karşı tarafın telefonunun kalitesi kullandığı hat falan mı etkili. daha sonra denemek için o şahsı bir de ben aradım yine cam gibi ses. başka birini aradım boğuk gibi. bilemedim ne düşüneceğimi
 • android tabanlı telefon alırken nelere dikkat etmem gerektiğini öğreten iş görecek kapasiteli telefon.

  elimdeki iphone6 yı değiştirmeyi düşünüyorum ve yedek olarak kullandığım lenovo'da anladım ki klavye berbat kelimesiyle anlatılmaz. bu bende diğer android işletim sistemli telefonlarda da aynı sorunu yaşatır mı şüphesini aklıma getiriyor.

  ön kamera zaten iphone6 ya göre fazlasıyla iyi. biri 8mp diğeri 1.2mp.

  dediğim gibi, ikinci bir hattınız varsa oldukça iş görebilecek yeterlilikte ama klavye gerçekten çok kötü. istediğin harfi algılamakta çok zorlanıyor. parmaklarım öyle iri falan olsa neyse ama gerçekten sıkıntılı. daha 1 senelik telefon bile değilken kasmalar yaşanıyor. ikinci el telefondan bahsetmiyorum, sıfır olarak almıştım.

  almayı düşündüğüm android telefon samsung note8. sanmıyorum ki böyle saçma sapan sorunlar patlak versin ama yinede 'acaba' demekten alamıyor insan kendini.
 • şirket telefonu olsun diye çalışanlara bu telefondan aldık. belki 100 tane... 20 civarında kişiden ses gitmeme, boğuk gitme şikayeti gelmişti. servise gitti, sorun çözülemedi ilk başta. sonra bu 20 kişinin telefon yazılımını güncellemediğini gördük ve güncellemelerini isteyince, sorun ortadan kalktı. ancak tekrarlanma durumu da oldu. telefonda yazılımsal bir sorun var. lenovo da türkiye'de yayınladığı firmware ile durumu tam çözememiş olabilir. güncel firmwareler ile çözülebildiğini garanti edemem. aslında fiyat performans anlamında gayet iyi telefon. aluminyum kasası da güzel. ama ses problemi yaşanma ihtimali var. k6 power'da bu sorun yok. bunun yerine tercih edilebilir.