şükela:  tümü | bugün
  • vatan bilgisayar'da satışa sunulan telefon. 999 tl fiyatında. ayrıca 1000 mah daha fazla bataryaya sahip k6 power 1099 tl. k6 note ise 1299 tl'den satışa sunulmakta.

almayı düşündüğüm telefon. snapdragon 430, 2 ram, 16 gb hafıza, 16/8 mp kamera benim gibi birisi için gayet yeterli. artık standartlaşan parmak izi okuyucu da cabası.

http://www.vatanbilgisayar.com/…-telelfon-gold.html
  • uzak durulmasi gereken telefon. özelliklerine göre iyi fiyat diye aldık, mikrofonda ses karşı tarafa gitmiyor. servise gönderdik, şaka yapar gibi problem tespit edilemedi diye geri göndermişler. şikayetvar bunların mikrofon problemi şikayetleri ile dolu. acaba türkiyeye gönderilen paketlerde mi sorun var diye baktık, lenovo forumları mikrofon problemi ve lenovonun bu problemi pek sallamaması ekseninde dönüyor.
    https://forums.lenovo.com/…/thread-id/31628/page/24

ikinci kez servise göndersek yine geri gönderecekler muhtemelen çünkü problem henüz çözülmemiş.

edit: ikinci kez de servise gönderdik, aynı terane. artık aramalarda hiç ses gitmiyor. bir de üstüne sim kart takılı değil gibi saçma sapan hatalar vermeye başladı. attık telefonu köşeye duruyor. tüketici mahkemesi filan uğraşacak vakit de yok. kendim için almış olsam bu kadar üstelemezdim zaten, hediye edip böyle bir durumla karşılaşınca insan sinirleniyor haliyle. bilgisayar dahil bir daha lenovo ürünü alırsam eşşekler kovalasın.
  • yaklaşık 1 haftadır sahibi olduğum telefon.

bir haftada pek birşey anlaşılmaz fakat şu ana kadar çok memnunum telefondan. şu ana kadar bir sıkıntı çıkarmasa da bunu söylemek için henüz erken.
  • 2.5 yıldır kullandığım sony xperia z3c'mi bozmamın üzerine düşük bütçeli bir telefon alma kararıyla yaklaşık 1 aydır kullandığım, an itibarıyla 800 liranın altında satılan telefon.
    hiçbir sorun yaşamadım, gayet tatminkar. hd ekran güzel bir görüntü veriyor; son güncellemeyi aldı, temel uygulamalar sorunsuz, müzik kalitesi -gerek hoparlör gerekse kulaklıkta- yerinde, profesyonel fotoğraf kalitesi beklenmiyorsa orada da sorun yok. parmak izi sensörü filan var, sorunsuz çalışıyor. pili 1 günü rahat çıkarıyor ama 100 lira fark verip k6-power modeli de alınabilir.
    insanlar çok yüksek performans gerektiren oyunlar oynamıyor veya programlar kulllanmıyorlarsa neden 3500 lira gibi paraları telefonlara veriyorlar, ne yapıyorlar o telefonlarla merak eder oldum.
  • lenovo p2 modeline göre tercih edilmeli mi bilemediğim telefondur. o fiyat farkına değer mi sizce? yeşilleri bekliyorum *
  • ses uzmanı sayılırım. o şekilde değerlendiriyorum ki : karşı taraftan ses boğuk gibi geliyor. arada bir kesiliyor gibi oluyor. tam telefondan soğuyacakken uzakça bir şehirden telefon geldi. şahıs sanki yanımda.resmen billur gibi ses. acaba diyorum karşı tarafın telefonunun kalitesi kullandığı hat falan mı etkili. daha sonra denemek için o şahsı bir de ben aradım yine cam gibi ses. başka birini aradım boğuk gibi. bilemedim ne düşüneceğimi