şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kronik klavye sorunu olduğu için alınmaması gereken laptop.
  • klavye sorunu yaşatan oyun bilgisayarı. nasıl çözüleceğine dair bilenlerin yeşili yakmasını diliyorum.

edit: arkadaşlar çözüm için kasanın arkasında orta sutunda bulunan vidaları gevsetmeniz yeterli, ben tamamen çıkarttım. bilginiz olsun
  • 4 aydır kullanmakta olduğun oyun bilgisayarı.
    iyi ve kötü yönlerini aşağıya bırakıyorum.

+ soğutma performansı efsane.
    + ssd çok hızlı. (2.5gb okuma)
    + klavye tasarımı alışıla gelmişin dışında , rahat ve kullanışlı.
    + rakiplerine göre ince.

- kasa kalitesi çok kötü üflesem yıkılcak gibi duruyor.
    - fan boşta dahi sesli çalışıyor. sessiz ortamlarda can sıkabiliyor.
    - hdd'den ses geliyor. ( bu sorun herkeste olmayabilir benim hdd de sorun var)

önerirmiyim diye sorarsanız kesinlikle öneririm. soğutma performansı tek başına bilgisayarı muazzam kılıyor.en yüksek grafikli oyunlarda uzun kullanımda gpu 65 cpu 75 dereceyi geçmiyor.önceki bilgisayarım olan hp cb008nt de bu değerler gpu 90 cpu 95 leri görüyordu. işlemcileri ekran kartları aynıydı iki modelin.
  • 256 ssd 1050ti'lı olanına sahip olduğum canavar. pilde çalışırken dahi bf1'i yüksek kalitede donmadan oynatması (ort 60-65 fps) ile gönlümü çalmıştır.
  • 1 aylık kullanımımdan sonra almayı düşünenlere önereceğim dizüstü bilgisayar.

media marktın gece kuşu kampanyasıyla 256 ssd + 2tb disk 1050ti ekran kartlı modelini 5700 tl civarına aldım. şu an için aynı ürün sitede 7200 tl civarlarında görünüyor.

özelliklerine ve piyasadaki benzerlerine göre ince sayılabilecek bir bilgisayar. ince dediysek ultrabooklar gibi düşünmeyin. bir gaming ürününe göre son derece ince.

fanlar çok sessiz değil fakat soğutma performansı gerçekten çok başarılı.ben bir yazılımcı olarak klavyesini de çok beğendim çok rahat ve kullanışlı.
  • yaklaşık 4 aydır kullandığım oyun şeysi
    i7 işlemci 1050 ekran kartı 128 ssd ve 8 gb ram mevcut (paramız buna yetti kardeş)
    soğutma ve oyun performansı gayet yerinde
    kronik diye bahsedilen sorunları ile daha karşılaşmadım
    şu an kurdan dolayı fiyatı baya yükseldi, alacak olanlara kesinlikle tavsiye ederim
    fiyat performans canavarıdır
  • masaüstü olanını almayı düşündüğüm pc, ancak yorum yapan kullanıcıların neredeyse tamamı laptop olanına sahip. masaüstü kullanan yazarların yeşillendirmesini bekliyorum.
  • bugün siparişini verdiğim güzel görünümlü laptop. kullandıktan sonra yorumlarımı, düşüncelerimi yazacağım.