şükela:  tümü | bugün
  • lenovo'nun 29 martta tanıtacağı akıllı saati.
    öne çıkan özellikleri; şarjının 1 yıl gitmesi, analog görünüşüne rağmen akıllı bir saat olması, adım sayması, uyku sürelerini tutması. 50 metreye kadar su geçirmemesi ve kullanılan safir camın çizilmelere ve darbelere üst düzey koruması saatin diğer özelliklerinden.
    asıl bomba özelliği ise fiyatının 20 dolar olması.
    siyah olanın görseli
    kaynak
    resmi kaynak
    edit:link düzeltmesi
  • gelmesini dört gözle bekliyorum. tasarımı çok güzel olmuş. şu anki şartlarda titreşim ve adım sayar özelliği fazlasıyla işime yaracağı için almayı düşünüyorum. 20$ fiyatıyla da oldukça ucuz.
  • tam donanımlı bir akıllı saatin aksine dokunmatik bir ekrana sahip olmayan, klasik bir analog saat görünümünde. titreşim, adım sayar gibi bilgileri bluetooth üzerinden telefonunuza aktaracağı söyleniyor. fiyatı 20$ dolar denildiğinde ucuz gibi geliyor ama vergisiz olarak 80 tl'ye geliyor.

edit: ufak bir ekleme
  • gearbest üzerinden satışa çıkmış alet.
    güncel kurdan 118 tl fiyatı var.

gearbest

edit : ürün honkong dan 20 günde elime ulaştı. eşitlemek biraz zor oldu ama halloldu. dokunmatik ekran yok sadece 12 nin üstünde bir led ışık var. pil şarj olmuyor saatçide değiştirmek gerekiyor. sensör olmadığı için kalp atımını saymıyor. kalp atışını uygulama üstünden parmağınız aracılığı ile yapıyor. saat arada 3 kere üst üste titriyor. sen çok oturdun bi kalk dolaş demek için sanırım. çözemedim tam olarak.
  • internertten gördüğüm kadarıyla tasarımı basit ve güzel görünüyor. düz siyah rengi hoşuma gitti. ekranı olmadan akıllı özelliklerinin olması da güzel, bir kalp atışı sensörü eksik, o da olsaymış kesin alırdım bunu.