• gün ışığında ayna görevi gören ekrana sahip bilgisayarım. parlaklık sonda olsa dahi sağ olsun ekranı göremezsiniz.
  • günlük kullanım ya da ofis işleri için tercih edilebilecek yoga yapan laptop.
    bu aletten performans beklentiniz pek olmasın çünkü u tipi işlemci kullandığı için oyun vs oynamak güç bu cihazla.bir de harici ekran kartı olarak amd kullanmışlar o daha da sarpa sardırıyor bari 740m olsaydı dedirtiyor bazen.
    ama genel olarak beklenti karışlayan cihaz.
  • çin menşeli lenovo firmasının katlanabilir laptop ürünü.

ülkemizde i3 ve i5 işlemcili modelleri satışta.

işlemci: ıntel® core™ i5-6200u 2.3 ghz ( turbo boos teknoloji ile 2.8 ghz) 3 mb akıllı bellek/i3-5005u

ram: 4 gb ddr3 1600 mhz. (max. 8 gb)
    sabit disk: 1 tb / [i3 modeli]500 gb (5400 rpm,sata)
    optik sürücü : opsiyonel sürücü (optik sürücü yok.)
    işletim sistemi: windows 10
    ekran kartı: nvıdıa geforce gt 940m 2 gb - paylaşımsız ekran kartı/[i3 modeli] intel hd graphics 5500 paylaşımlı.
    ekran boyutu: 14'' full hd dokunmatik led ekran
    ekran çözünürlüğü: 1920 x 1080
    bluetooth: 4.0
    wifi: 802.11b/g/n
  • ofiste kullandığım laptop.

genel olarak aletten ok memnunum. özellikle sunum yaparken şekilden şekile sokmak gerçekten iyi oluyor. kucağa almak yerine katlayarak tablet olarak kullanmak egonomik olarak büyük kolaylık sağlamakta. dokunmatik performansı da fena denilmeyecek düzeyde. bunun dışında pil performansı da beğendim diyebiliri.

en büyük sıkıntısı çözünürlük sorunu var. büyük excel tablolarında çalışırken ne yazık ki harici ekran kullanmak zorunda kalıyorum. ayrıca pdf basmak istediğimde de yazdır butonunu göremeyecek kadar düşük bir çözünürlüğü ekranım var.

özet olarak: dell alacak bütçeniz yoksa ve hafif bir bilgisayar istiyorsanız alternatifler arasına alabilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap