şükela:  tümü | bugün
  • geçen sezondan kalma bjk'li beyanatı ama bu sezon o tükürükler yalanacak.

geçen sezon quaresma dünya yıldızıydı, lens beş para etmezdi. lens, bjk forması giyince o da dünya yıldızı oldu.

(bkz: arsızlık)
  • lens'in beşiktaş'a transfer olmasının acısını en derininde hisseden fenerbahçelilerin ağlama duvarı haline gelmesi mümkün olan, teoride doğru iddia. çevremde ne kadar beşiktaşlı, fenerbahçeli dostum arkadaşım varsa bilir, ben lens transferini ilk nazarda istemedim. fakat realist düşünmek gerekiyor. lig var, kupa var, avrupa var. şampiyonlar ligi müziğini duymaya hasret adamlar bunu anlayamaz.

şimdi, quaresma 33 yaşında. artık eski çabukluğu bile kesildi. babel, umuyorum ligde açılır, çünkü hazırlık maçlarında gayet kötüydü. gökhan töre sakat, aras zaten yok hükmünde, gökhan sakatlandığından mütevellit, adriano sağa, caner sola geçecek. yani adriano ve caner'in kanat oynama opsiyonu, belki 8-10 maç olacak senede. o kadar bile olmayabilir. şimdi bu takımın bir kanat oyuncusu almaktan daha tabii nasıl bir refleks vermesi beklenir? elbette kanat alacağız.

yönetim düşünmüş, ''geçen sene ölü fenerbahçe'de 16 asist yapmış adam, ligi tanıyan adam, gelir bizde o asist sayısının üstüne çıkar'' demiş ve transfer etmiş. bunda ağlayacak ne var?

iddia halen de böyledir; quaresma ile lens'in kariyerlerini kıyaslayanı akıl hastanesine tıkamak gerek. quaresma dünya çapında bir yıldızdır. beni delirtse de, bencilliğiyle fıttırtsa da, el kol hareketleri yapıp takımın moralini düşürse de, ricardo quaresma, dünya çapında bir yıldızdır. lens, quaresma kadar büyük bir üne, bir kariyere sahip değildir ama, katkı yapması umulur. ağlamaktan bunun bile idrakinde değilsiniz.

ağlayın ağlayın, inanın daha da zevkleniyoruz.
  • (bkz: kudur) tırnakta, ayakta, vücutta bizde...
  • sampiyonlar liginin muzigini unutanlarin hortlattigi cumledir.

cunku kara kartal hey massallah her sene sampiyonlar liginde dinamo kiev'den 6 yiyor. :d
  • geçen sezondan kalma bjk'li beyanatı olsaydı bu başlığın geçen sene açılmış olması gerekmiyormuydu?
  • beyler arkadaşa çok derine girmiş bir yardımcı olalım çıkarmasına allah rızası için.

(bkz: kudurun)
  • işin gerçeği şu;
    lens quaresma'nın anca tırnağı eder. ama quaresma da bizde, tırnağı da bizde netice olarak.

siz de kudurun bakalım.