• ben de yeni bir moleküler transfer tekniği, ışınlanma falan bulundu da insanlık olarak onun sevincinden ağlıyoruz sandım.

ben bir mühendis olarak henüz böyle bir sebepten (lens transferi) dolayı ağlamış değilim. fakat "ısı transferi" yüzünden yatakta sessizce ağladığım zamanlar olmuştur. pasif soğutmada tepki süresi yükselen ve data kaybı yaşayan sistemler ciddi bir trajedidir. sorunu termal macunla çözebilirsiniz.
  • beşiktaşlılar ilgi aramayı keseceklerse bir kereliğine soğan doğrayıp ağlayabiliriz. yeter ki bir susun amına koyayım. üçüncü büyük olmanın ezikliği yıllarca bünyelerinize işlemiş biraz başarı yakalayınca zorla başlık açıp ağladığımızı sanıyorsunuz. şu ilgi çekme çabalarınız sadece insanları kendinize güldürüyor başka bir şey yok. yıllardır başarıdan uzak geliştirdiğiniz "beşiktaşlı duruşu"nu iki senedir sikip attınız. bence ağlaması gereken kitle sizsiniz. fenerbahçe'nin tek sorunu aziz yıldırım onun dışında ne galatasaray'ın transferi ne de beşiktaş'ın başarısı bizi kıskandırmıyor. beşiktaş yırtınsa da rakibimiz olamayacak. ki zaten fenerbahçe ve galatasaray başında bunca bela olduğu için zirvedesiniz. taraftarı olmayan başakşehir bile son haftalara kadar kovaladı sizi. güçlü bir fenerbahçe veya galatasaray olsa bunları yaşayacağınızı mı sanıyorsunuz?

milli takıma hoca lazım olur başarınız için göndermezsiniz anlarım. ama başakşehir'in güçlü rakip çekmesine "daha çok ayak bastı parası alacağız şükür" diyen andavallarsınız. beşiktaş sevginize hayranım ama karakterinize eskisi kadar hayranlık kalmadı. bir ara çarşı vardı ne oldu ona?

bir tinerciyi kaale alıp yazmak bile hata ama yazmış bulundum. aferin ilgi çektin.
  • lan lens kim oglum bu kadar turkiye'nin en buyuk takimlarindan birisi aglayacak digeri sevincten uyuyamayacak falan. kimler geldi gecti bu ulkeden.

hayir adam kotu oyuncu degil elbette ama abartmayin. sunderland'in oyuncusuydu neticede.
  • beşiktaşlıların mutluluktan, fenevlilevin ise kıskançlıktan yapacağı eylem.

hele ki aziz'in "biz daha çok para teklif ettik, o beşiktaş'a gitti." itirafı doğruysa vay fenerlilerin haline. kaçıp kurtulunacak bir takımın taraftarı olmak zordur diye tahmin ediyorum.

haftalar hatta aylar öncesinden bu transferin bir şekilde gerçekleşeceğini söylediğimizde "hee yarram tabi" deyip dalga geçenlere de kapak olsun. ulan gökhan'da akıllanmadınız, caner'de uslanmadınız, bari lens'te azıcık kapataydınız şu çenenizi.

benim asıl merak ettiğim, bir sonraki videoda lens'in kime telefon açıp "come to besiktas!" diyeceği*

(bkz: bam bam bam)
  • lensi alınca yıllardır orgazm olamış kadının ilk kez orgazm yaşaması gibi bir his yaşıyor bjk taraftarı ??
hesabın var mı? giriş yap