şükela:  tümü | bugün
  • güvenilirlik/fiyat ortalaması en iyi olan iki online lens satış sitesinden biri. tabi benim açımdan sitelerinde yazan dükkanın iş yerime çok yakın olmasının da etkisi büyüktü buradan ilk lens siparişimi verecek olmamın. iki parçalık siparişim kendi hatalarından ötürü farklı günlerde gelmesine rağmen lens market'i denemeden önce bir kez daha alışveriş yapmayı düşünüyorum burdan.

http://www.lensal.com/
  • (bkz: ybsg.com)
  • kocaman bir göbeğe sahip olduğum için, alış verişlerimin çoğunu internet üzerinden gerçkeleştiriyorum. bunca yıl uğraşıp büyütmüşüm, erimesine gönlüm razı olmuyor. internet üzerinden yapılan bu alış verişler arasında en sorunsuz ve hızlı ürün teslimatı yapan sitelerden birisidir diyebilirim lensal.com için. ayrıca alıcağınız lensinizin çapı yada bc ayarları gibi hayati önem taşıyan konularda ister telefon ile isterseniz mail atarak çok rahat bilgi edinebilirsiniz. attığınız mailin 5 dakika içerisinde cevaplanması gerçekten önemli bir ayrıntı sanırım (en azından benim için bu şekilde oldu. "almak isteiğim lensin bc si 14.00 ama ben 13.80 kullanıyorum, bir sorun olur mu?" şeklindeki saçma sapan soruma 5 dakikada içerisinde cevap verdiler). işlerini severek yaptıklarını düşünüyorum. hızlı ve kaliteli bir site. lensler ise çok çeşitli ve yeterli, her ihtiyaca yönelik.

bu kadar övgünün ve bir yıla yakın bir süredir lens yada solusyon ihtiyacalarımı bu siteden karşılamamın tek nedeni, siparişleri ulaştırmalarındaki hızları ve müşteri ile yakın ilgilerinin yanı sıra fiyatlarının uygun, başka bir değişle piyasanın altında olması. hatta bu fiyat konusunun önemi göbeğimden daha büyük. en yakınınızdaki gözlükçüden lens almadan önce fiyatları karşılaştırmanızı tavsiye ederim.
  • hizlilar. sadece bir sorun ya$adim: bana sormadan 0.25 yuksek numarali lensi gondermi$ler ellerinde o var diye. geri gonderdim degi$tirecekler... sorun ya$anmamasi icin online sipari$iniz sonrasi teyit telefonu etmeniz yerinde olur.
  • sorunsuz alışveriş ettiğim, son alışverişimi 1 saat içinde kargoya veren lens satış sitesi.
  • sipariş takibinin "kargoya verildi" mesajı ile bittiği, kargo takibinin yapılamadığı site. siparişimi aldım. iki hafta oldu, halen kargoya verildi diyor.
  • reçeteyle satılması gereken bir ürünü internetten satarak yasa dışı iş yapan site.

http://www.burokrathaber.com/…atisi_tehlikeli-14499
  • bildiğin hızlı site. hem gönderimde hem de sorulara yanıt vermede. özetle: budur!
  • 21 aralık 2012 temalı eposta reklamı ile yarmış sitedir.
  • duzgun ve hizli calisan, genelde diger siteler ucuz, musteri dostu lensci.

degistirmek icin gonderdigim lensin yanina bile hediye koymuslar.