şükela:  tümü | bugün
  • "high level"a çıkan lens'in, şampiyonlar liginde şamar oğlanına dönecek beşiktaş'ta, şamar oğlanına dönme fantazisi yaşayacak olması durumu. aziz yıldırım'ın geçen senelerde yaptığı hataları bu sene beşiktaş yapmış, fenerbahçe ile olan "sidik yarışından" kazançlı çıkmıştır. gerekli mevkilere adam almak yerine, fiko lens'e para bayılmıştır. tepe tepe kullanın, hayırlı olsun.

ben şimdiden şunu buraya bırakayım, taşak geçme zamanı gelince hatırlatırız.
  • "gerekli mevkilere adam almak yerine lense para bayıldığı"

gerekli mevkiler : stoper, pepe alındı bir tane daha alınacak muhtemel isim internazionaleden gary medel

forvet : valenciadan alvaro negredo alındı

maşallah gören de ihtiyaç yokken 5. sağ beki aldığımızı sanır bu yazılanla

tanım : "olacağı gerçeği" diye birşey yoktur. temenni diye birşey vardır. lensin veda videosu acıtınca koşarak gelip dilimizi katletmeyiniz
  • (bkz: acımadı ki acımadı ki)

komiksiniz lan, debelenmeye devam
  • lens kötü oyuncu mu etmeyin eylemeyin!

ha, bjk'nın madara olacağı varsa lens de kurtarmaz, o ayrı mesele. madara olsunlar ister miyim? bunca tiner kafanın varlığına rağmen hayır.

içime sinmiyor yahu, ne edeyim?
  • yok amk finale çıkacak. şimdiye kadar istisnasız her takım gruplardan çıktı da bu yıl bjk çıkamayacakmış gibi "madara olacak" denmesi saçmalık. en iyi olma ihtimali düşük olan bir şeyle ilgili kötü tahminde bulun, sonra da "ben demiştim." de. ne kadar kolay la.

+ bak üniversiteye yeni başladık, daha birinci sınıfın ilk günlerindeyiz; birlik beraberlik var gibi görünüyor ama göreceksin sınıf içinde gruplaşmalar olacak kesinlikle.
    - hadi ya.
    + tabii lan. bak şimdi sürü gibi her yere beraber gidiyoruz ama sen iki ay sonra gör.
    - allah allah. seni kafa da zehirmiş ha.

gs: not.
  • ligde lens cl de q7 oynar , sorun olmaz dediğim gerçeklik.