şükela:  tümü | bugün
 • bahçelievler yayla'da ki lens üzerine bi firma .
 • www.lensoptik.com adresinden kampanyalı lens ürünleri alınabilecek bir yer..

  ben arkadaşlarımdan duyup incelemiştim siteyi.. bazı ürünleri alırken sözlüğü incelemek gibi huyum var, benzer alışkanlığı olanlar için yazılı kalsın, şikayet mektubumu modifiye ettim zaten.. sübhanallah kardeşim ibretlik bir paylaşım :)

  sahiden de lensoptik'in fiyatları benzer lens temin edilebilecek yerlerden uygun. 4 al 3 öde ve solüsyon hediyeleri de alışverişi motive edici unsurlar. ancak sitede yazanların -zaten arkadaşlar önerdi, bir de kullanıcı yorumlarına itibar etmek gerektiğini düşünürüm- aksine 1 veya 2 günde istanbul-ankara ulaşımının gerçekleştiği bilgisi gerçek değil.

  ne kadar hafta içi olduğunu belirtmek adına günü vereyim: çarşamba günü verdiğim, 1 ya da 2 gün içerisinde elime geçmesi gereken siparişin bir hafta sonra hala elime geçememiş olması zannederim bunun kanıtıdır. ben mesela ürünü sitelerinde yazan hemen teslim yorumlarına aldanarak acil olduğu için buradan almıştım.. 1 hafta anlamsız bir bekleyiş ve stres kaynağı oldu, sıklıkla internet alışverişi yaptığım için teslimattaki bu gecikmeyi olur öyle aksaklıklar diyip hoşgöremiyorum; bir iki dandik-güvenilmez internet sitesi harici olmuyor öyle aksaklıklar..

  kargo şirketi olarak da ups ile çalışıyorlar, kargomun takibi için aradığımda aksaklığın kendilerinden kaynaklanmadığın söyleyip, klasik cevap (bahane ve geçiştirme cümlesi) olan kargoda sıkıntı, kötü hava şartları gibi bahanelerle karşılaştım.. kullanacağım ürünlere hızlı ve zahmetsiz ulaşabilmek adına internetten sipariş vermeme rağmen bugün de ulaşamazsa kargo şirketinin yerini arayıp bulup oradan almak zorunda kalacağım bu durumda.. vereceğim yol parası, zahmet ve stresi düşündüğümde, 10 lira fazla verip eczaneden almalıymışım sonucuna ulaştım kendi adıma..

  ha böyle forum gibi şikayet mektubuvari oldu.. ancak, yorumlarınızı beğenmezlerse sitelerinde yayınlamıyorlarmış, şikayet etmeye çalışıp edemezken farkettim.. ondan :)
 • baktım daha önce 7 sipariş vermişim hepsi sorunsuz şekilde elime ulaştı 8. siparişimi de şimdi verdim makul fiyatları lens solusyonu hediyesi ve ücretsiz kargo hizmetiyle uzun zamandır lens alışverişi yaptığım tek yer.
 • ayın 18'inde verdiğim siparişi, ayın 27'sinde bana ulaştırabileceklerini telefon açıp söylemiş olan firmadır.
  ürünün kutusunda tahribat varmış, o yüzden yenisini bekliyorlarmış. yerim lan sizin duyarlılığınızı demek istiyorum ama daha önce haber verseydiniz de dünya'ya bulanık gözlerle bakmıyor olsaydım daha güzel olabilirdi.

  ayrıca çağrı merkezindeki müge'ye teşekkür ediyorum. canım benim. muck.
 • solüsyon hediyesi pek makbule geçen site. sipariş notunda pişkinlik yapıp numune lens de istedim ama onu göndermemişler tabi. kargo diğer lens siteleri gibi ertesi gün geliyor bunlarda da. solüsyon ile lensi özel sert bir kutu içine koyuyorlar. kargoda zarar görmesi imkansıza yakın. sevdim bunları.
 • dünyalar güzeli bir site. 3 kere alışveriş yaptım, bir sıkıntı yaşamadım. artık lenslerimi buradan alırım kardeş.
 • piyasa ile site arasındaki bariz fiyat farkından tedirgin olup, sipariş vermekten kaçınanların gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilecekleri yer. dikkat edilmesi gereken tek nokta * gelme süresini hesaba katarak halihazırda kullanılmakta olan lensler 1 hafta daha kullanılabilirken sipariş vermek.
 • lens alacakların en sevdiği site..dün sipariş ettiğim lensler,şu an gözlerimde...üper hızlı çalışan,fiyatları piyasaya göre daha uygun olan sitemizi,lens kullanıcılarına gönül rahatlığıyla tavsiye ederim..
 • recetesiz lens satmayan optiklere iyi bir alternatif olmustur. hem surekli goz doktoruna gidip recete almaya gerek duymuyorsunuz hem de lensleriniz siparis ettikten bir gun sonra yaninda solusyonu ile beraber ayaginiza geliyor.