şükela:  tümü | bugün
  • izmirli türk fotoğrafçı. önce instagram'dan keşfettim kendisini ve çektiği fotoğraflara bayıldım. ezhel, şehinşah, istanbul trip gibi rapçilerin fotoğraflarını da çekmiş. hatta xir'in patron'a diss attığı 'ne sandın'ın videosunda da imzası varmış.

google'a adını yazınca milliyet'teki röportajına denk geldim, bakış açısını ve kendini ifade etme biçimini sevdim: http://www.milliyet.com.tr/…azardetay-moda-2703488/

youtube kanalı da varmış. o kanalda ceza ve ezhel'in 'suspus' konser kaydı da var. hatta link de vereyim: https://www.youtube.com/watch?v=ifecor5ta0i

instagram'ında ağırlıkla nü ve konser/kulis fotoğraflar var. daha bugüne kadar tipini görmedim, kendisini hiç paylaşmıyor fotoğraflarında. muhtemelen gizem yaratıyor. 3-5 yıla kadar adını daha sık duyarız gibi geliyor.
  • kadın bedeninin cinsel bir obje olmadığını göstermek için çıplak fotolar çektiğini söylüyor. buraya kadar güzel popüler bir slogan ortamlarda tutar ve havalı gözükürsün. ama çektiği fotolarda tam da cinsel bir obje gibi gösteriyor kadınları. belki yetersiz fotoğraf bilgisi, sanattan pek anlamadığı için olabilir. kalitesiz duruyor fotoğrafları. ayrıca insanlara verdiği cevaplarda insanları küçük gören cevaplarıyla ve herşeyi en iyi ben bilirim gibi tavırları aşağılık kompleksi olduğuna işaret ediyor. sabah sabah insanlara verdiği cevapla yine sinirimi bozdu.
  • sürekli bazı şarkıcıların konser fotoğraflarını çektiğini görüyordum. güzel de yakalıyor çoğu anı. iyi bir fotoğrafçı bence, yakalamak istediği kareler açısından ama video işine bence hiç girmesin. peki neden?

susamam parçasının ve söyleyen ekibin konserini çekmiş. youtube’da denk geldim ve izleyeyim dedim ama kulaklarım kanadı. kulise girip arkadan sahneyi kendi telefonumla çeksem gerçekten aynısı olurdu herhalde. insan hiç mi hazırlık yapmaz.
    leo, fotoğrafların çok güzel ama lütfen o yoldan ilerle. kusura bakma ama video -en azından şimdilik- senin işin değil bence.
  • tanıdığım birinin fotoğrafını çekmiş. ondan doğru gördüm profiline bakayım dedim. nü fotoğrafları çok sıradan ve basit görünüyor. ben fotoğrafçı değilim, çok da anlamam ama profesyonel bir çekimi anlayacak kadar gözüm var. fotoğrafları sırf nü fotoğraf çekeyim isteğiyle çekilmiş, profesyonellikten son derece uzak.