şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir yazar.

(#66342329)

bu da bir başkası.
    (bkz: #66342494)

buluşun birbirinizle :)
  • müzik konusunda zevkli bir yazar.

(#65047731) tebrik ederim.
  • sıkı bir kara film ve david lynch hayranı, geleceğin başarılı doktoru; genç dostum.
  • (bkz: engelle)
    (bkz: acıyarak engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

edit:

(bkz: git) (bkz: s.ktir git) (bkz: mkmun trollü)
  • sokak hayvanlarinin eyüp'te toplanmasına
    sevindiğini belirtmiştir !

(bkz: eyüp belediyesinin hayvan toplama görüntüleri)

(bkz: eyüp)

bu arada lütfen ımzalayalim. eyüp 'te sahipsiz kupeli canlari topluyorlar. vahşet yaşanıyor.....:

https://www.change.org/…ish&utm_term=share_petition
  • sokak hayvanlarının değil sokak köpeklerinin toplanmasına sevinmiş olan, noktalama işaretlerini kullanmaktan aciz bir yazar tarafından eleştirilen yazar.

aynı sokak köpekleri ab üyesi romanya'da meclis kararıyla uyutulmuştur. saldırgan oldukları için tehlikeli olan bu köpekler herhangi bir insanın kopan uzvundan daha değerli değildir. bu konuda gereksiz duyar kasıldığını düşünüyorum. zira bu ülkenin vatandaşı köpek toplanınca hayvansever, ramazanda dayak yiyince lgtbli, deprem olduktan sonra jeolojist, battıktan sonra ekonomist olmayı iyi bilir de, olayın suyu ısınana kadar kılını kıpırdatmaz.
  • noktalama işaretlerine takan ama bir canın uyutulmasına, vahşet içinde öldürülmesine zerre üzülmeyen kişilik.

gereksiz duyardan bahsetmiş bir de, muhtemelen ben ve benim gibi çevre/hayvan gönüllüleri hakkinda...
    oysa ben sadece yorumumda sokak canlarının toplanmasına sevindiğini belirtmistim bu sahsın. kendisini tanımadığım için diğer ozelliklerine giremem çünkü, takdir edersiniz ki.

gelelim asıl söyleyecegime..
    madem çok duyarlisin ve biz duyarsiziz lgbt vb. pek çok konuda;
    bu cumartesi gelsene tam 15.00'da, benimle çöp toplamaya. bak ben her hafta sonu yapıyorum.

hadi gel birlikte yapalım:

(bkz: moda ve yoğurtçu parkı gönüllü çevre temizliği)
  • özel mesajdan süper "kibarlık" kasan ama nick altima, "ekolojik terörist",
    "gereksiz duyar kasan vızıltı" vb. yazan über duyarlı kişilik....

gerçi kendisinin "duyar" konusunu çok da umursadığını sanmıyorum. "kendisini tanımıyorum ama sanmıyorum" diyeyim ya da, evet, bu çok daha doğru bir tanım olur bakın . sonuçta ben bu şahıs gibi "tanımadığı insanlar" konusunda "ileri geri" konuşan bir insan asla ama asla olmadım, olamadım. nick altıma demiş ki bir de, "o çok sevdiğin köpek tarafından ısırılır ve anlarsın". kardeş, 35 senedir hayvanlar ileyim ben.. başıma gelen en kötü şeyler ise her daim, hep, insanlardan geldi. onlar beni aldattı, dövdü, sözlü/dayaklı siddet uyguladı vb vb..

neyse, ben asıl burada bunlardan önce şunu yazacağım; bu yazari yarin büyük bir istekle, bakın büyük bir istekle, 15.00'da kadıköy yoğurtçu parkı'nda girişteki süreyya paşa heykeli önüne çöp toplamaya çağırdım (her hafta yaptığım gibi) ama kendisinden herhangi bir cevap alamadım üstelik "gereksiz duyar kasan" yaftasını da yapıştırmış hemen. komik..

benimsedigim, güzellik dolu, şöyle "özlü sözler" oldu hep, hayatım boyunca. buraya da yazmak istiyorum son olarak bunları (belki kendisi de bir seyler alır bu sözlerden) ;

1- "bu dünya hassas kalpler için bir cehennemdir.." / goethe

2- "kendine yapılmasını istemediğin hiçbir şeyi hiçbir kimseye ve hiçbir canlıya asla yapmayacaksın .."
  • çöplerini zaten yere atmadığı için, greenpeace dilencileri gibi çöp toplamaya vakti olmayan yazar.

36 yaşındaki teyzelerin oraya buraya çağırmasıyla da gidecek birisi değil ayrıca. zira işi gücü olan insanlarız ekolojik terör estirecek vaktimiz yok. hele ki çağıran kişi özel mesaj atmak yerine gelip önce nick altına yazmışsa... teyzeciğim kustuğun yerleri temizle park mark bakarız bir ara, bomonti filtresizi de çok kaçırmışsın mide bulantısı yapıyor galiba yaramıyorsa içme.*
  • özel mesajdan bana diyecek söz bulamayınca,
    önce yaşım uzerinden nick altimda saldırıp, "36 yasinda teyze" lakabini takan,
    kart etlerimden bahseden, özel mesajdan kendisine bu laflari uzerine "hadsizsin" dedigimde ise;
    "fuck yourself" demiş insanımsı..

`kart etlerim ve yaşımla gurur duyan bir ümraniye çocuğuyum` ben. ümraniye 'de doğdum büyüdüm ve 3 senedir kadıköy 'de yaşıyorum. yoğurtçu 'dan başlattığım çöp toplama farkındaligi bağcılar, ümraniye ve avcılar 'a dek ilerleyecek umuyorum ki...
    (bkz: moda ve yoğurtçu parkı gönüllü çevre temizliği)

küfürlü ve kadinlara dair kirli / cinsiyetçi düşüncelerinle sana hayatında mutluluklar diliyorum.
    36 yaşına geldiğinde aynı sözleri duyman dileklerimle...

ha bir de, bomonti diyorsun da karaciğer hastasıyım ben. içki ve sigara içmeyen bir yeşilaycıyım sevgili hadsiz.