• havaalanında beklerken vakit öldürmek için az önce keşfettiğim platform oyunu...oyunun havası world of gooya çok benziyor platform severler kesinlikle oynamaktan büyük zevk alacaklar
  • hikayesi epey dandik bir platform oyunu; ama grafikler filan on numara. alacak olsam acımadan 1 lira verirdim.*
  • sitesinde yazana göre ödüllü bir macera oyunudur. gerçekten çok tatlı grafikleri ve 24 tane de bölümü var. beni en çok etkileyen android oyunu olmuştur. senaryosu burada kötülendiği kadar değil, bence bakmanız gereken bir oyun.
  • son iki üç bölümü acaip sürükleyici ancak oyun çok kısa maalesef.
  • oyun çok güzel, grafikler falan da eyvallah süper olmuş, oynanırlık da aynı şekilde mobil platform için ideal ama o ana karakter nedir öyle ya...oyun boyunca levent kırca'yla oynuyormus hissinden kutrulamadım bir türlü.
  • mobilde gördüğüm & oynadığım en iyi oyun. karakterin kendi kendine gitmemesi, (kontrollerde ekranı ikiye bölmüşler, sol elle yön veriyor sağ elle özel şeyleri yapıyorsun) küçük ekranda oynanabilmesi, oyunun kasmaması(xperia mini rahat oynatıyor) ve grafiklerinin çok iyi olması ile tam bir mühendislik harikası.

limbo sevenler bunu da sevecektir. sanki mobil oyun değil de pc oyunuymuş gibi kaliteli.
  • sanırım ipadde oynadığım en zevkli oyunlardan biri ki ben oyun kültürü olan biri değilim. kızlar daha çok sevebilir bu oyunu ama platform oyunu olması, grafikleri, kolay kullanımı ile beğenimi kazandı.
  • gittikçe zorlaşan, zorlaştıkça da daha eğlenceli bir hal alan oyundur. oynadığım en iyi android oyunlarından birisidir kesinlikle.
  • ps4 portu da oldukca basarili olan oyun. fiyati da uygun.
  • android versiyonu an itibariyle 80% indirimde olan mobil oyun.
hesabın var mı? giriş yap