şükela:  tümü | bugün
  • büyük ihtimalle şişesinin harikulade şeklinden dolayı tadı çok farklı gelen muhteşem süt.

(bkz: shut up and take my money)
  • aldığım sütün şişesinin içinde bir kaç gün sonra kaymak parçaları oluştu. oğlum bunlarda ne dedi. o sırada ben ise ağlıyordum. gerçek tam yağlı süt.
  • muhteşem bir süt. sütün kralı resmen. ama biraz pahalı. 1 litresi 5 lira.
  • anlam veremediğim derecede lezzetli süt. o kadar ki kahvenin içinde bile belli ediyor kendini, enteresan...
  • virali yapacağı yeri iyi bilen markanın ürünüdür. hayırlı işler.
  • aşırı lezzetli bi süt. en az elta-ada ürünleri kadar lezzetli. bunla yapılan yoğurt da bi harika oluyor.
  • latte, cortado, cappuccino gibi sütlü kahvelerin lezzetine lezzet katan muhteşem süt
  • bunu içip daha iyisi yok diyen süt içmemiştir benim gözümde,garibim tazedirekt kapandığı için süt arayışına başlamıştım ve buranın gazı ile bu sütü aldım.

tazedirekt'in kendi sütünün çeyreği lezzette değil,ha mis sütle kıyaslarsan evet güzel,ilk ve son alışım oldu.
  • bununla yoğurt yaptım ben. dehşet oldu. alınız, aldırınız efenim. migroslarda 4.75 fiyat etiketiyle bulunuyor. ama günlük geldiği için sabah erkenden bakın, genelde akşama kalmıyor.
  • tazedirekt kapandıktan sonra tazemasa'da bulabildim