şükela:  tümü | bugün
  • 1990 dogumlu hollandalı futbolcu. sol kanatta oynuyor ve şimdiden feyenoordda 11 çıkmaya başladı. dikkatle izlenilmeli
  • fc twente'ye transfer olmuştur.
  • 5,5 milyon euro'ya feyenoord'tan twente'ye transfer olarak, feyenoord'un artık büyük olmaktan çıktığını, geçmişte kendinden küçük olan takımlara artık oyuncu kaptırır hale geldiğini kanıtlamıştır.
  • 4-5 sene sonra yıldız olacağına inandığım ayrıca galatasaray'da görmeyi çok istediğim hollandalı genc dmc
  • bursaspor'u tek başına yıkan yıldız adayı.
  • kendisini ilk olarak fm 2009 sayesinde feyenoord'da oynarken keşfetmiştim. fm'nin bir bildiği vardır diyerekten daha sonra feyenoord ve hollanda'nın genç takımlarında izlemiştim kendisini, sırf meraktan. oynadığı maçlarda kumaşını hemen belli ediyordu aslında, orta saha oyuncusu olmasına rağmen gole de yakın bir isimdi gençliğinde de. daha sonra uzun süre takip etmedim, fc twente'ye transfer oldu kendisini orada izledim oyunu daha da olgunlaşmıştı. şimdi de everton anlaşmış kendisiyle, everton adına çok iyi bir transfer. her ne kadar defansif özellikleri bence ofansif özellikleri kadar öne çıkmasa da orta sahanın ortasında her bölgede oynayabiliyor, gole her zaman yakın bir isim. everton'a her türlü faydalı olacağını düşünüyorum. everton'ın transfer için yaklaşık 10 milyon euro ödediği konuşuluyor.
  • saglik kontrolunden gecemedigi icin everton'in transferden caydigi ve ulkesine dondugu konusuluyor, olay gel.
  • adı şimdi de fenerbahçeyle anılmaya başlamıştır...
  • norwich city'e transfer olan futbolcu. norwich city'de yararli olursa ligin buyuklerinden birine transfer olma sansi cok yuksek.