• kanyon'da küçük bir dükkanı olan ve süpersonik tişörtleri olan marka.

menşei yerli olmasına rağmen fiyatları ceplere ağ örmüş bir örümcekten farksızdır. bütçe düşükse "dur lan bir bakayım da pahalı gelirse almam." demeyin. erkekliğe bok sürdürmemek için maaşı orada bırakabilirsiniz.
  • harikulade tişörtleri olmasına rağmen aşırı pahalı bulduğum marka. fiyatları düşük olsa içinden çıkmazdım herhalde, ama şimdilik sadece entry girmek yeterli
  • tasarımlarını oldukça başarılı bulduğum, ancak fiyatları biraz yüksek olan marka. yine de bohem tarzı en iyi yansıtan marka olduğu gerçeği değişmiyor.
  • dün kanyon'da gördüğüm, harika t-shirtlere sahip marka.

önlenemez bir şekilde kanye west ruhuna sahip olan ama parası givenchy'ye yetmeyen erkek takipçilerime tavsiyemdir.
  • son zamanlarda adını baya duyduğumuz rapçi kamufle'nin giyim sponsoru olmuş, oldukça kaliteli ürünlere sahip fiyatı da doğru orantılı giyim markası. 20 mart (yani bu gece) fall winter show'da bir de kamufle'yi sahneye çıkaracakmış.
  • pr çalışmaları dahilinde muhtemelen para saçan marka. ya da sağlam bir ajans desteği aldı.
  • markanin kurucusu bunyamin aydin'dir. buyuk ihtimal marka ismini kurucusunun isminden almaktadir.
  • (bkz: sikko)
  • kuruluşundan bu yana dikkatimi çekmişti ama ürünlerini internetten ya da beymenlerden takip ediyordum fakat 2015 aw space soldiers koleksiyonunu görünce gerçekten çok beğendim ve dağıtım yerlerinden almaktansa ürün çeşitliliği daha fazladır diye düşünerek flagship mağazasına gidip alayım dedim ve istanbul'un en güzel sokaklarından biri olan serdar-ı ekrem'de bulunan mağazalarına gidip en beğendiğim baskılı olan ürünlerini deyim yerindeyse topladım. gerek kumaş, gerek dikişler gerekse baskılarıyla gerçekten kaliteli bulduğumu da belirtmek isterim. go benjamin!
  • buraya hiç doğru düzdün uğramamış bi kültürle geçmiş etniği sentezleyip başarı gibi sunma neyin kafası. alakasız saçma sapan at götten fikirler. ottoman punk ne amk
hesabın var mı? giriş yap