şükela:  tümü | bugün
  • şu an, toplu taşımada yanımda durandır. gözünde çapak var, değil duş almak, yüzünü bile yıkamamış pezevenk. allah şerrinden korusun
  • dişleri kenef taşı gibi olan insandır. gırtlağına birşey sokulmuş gibi boğuk sesle konuşur. periyodik olarak öksürür. aklında hep bi fırsat bulsam da bi tane yaksam düşüncesi vardır. genel tanı koah ile başlar öğlen namazına müteakip biter.
    (bkz: sigarayı acilen bırakman lazım)
  • kamu spotu:

sigara içen biri olarak söylemeliyim ki içtiğim halde ben bile bazılarının kokusundan rahatsız oluyorum. lütfen yanınızda parfüm, diş fırçası, nane şekeri vs gibi şeyler taşıyınız..
  • kamu spotu 2:

sigara icmeyen biri olarak söylemeliyim ki ben kişi ayırt etmeksizin sigara içenlerin kokusundan ve saygısızlıklarından rahatsız oluyorum. lütfen yanınızda parfüm, diş fırçası, nane şekeri vs gibi şeyler taşıyınız.
  • sigara içen biri olarak, belki de en rahatsız olduğum durum. gün içerisinde pek fark etmiyoruz ama spordan sonra duş alıp dolaptaki kıyafetleri giyinirken resmen kendimden tiksiniyorum.

bununla birlikte ne yazık ki; ağız kokusu durumumuz da var. biriyle öpüşmeden acayip tribe giriyorum.

yanımda sürekli sakız, şeker, roll-on ve parfüm taşımama rağmen bu kadar rahatsız oluyorsam temizliğe dikkat etmeyenleri düşünemiyorum bile.

keşke bir sabah uyansam ve bir daha ağzıma hiç sürmesem.