şükela:  tümü | bugün
 • 2013 şubatta deneyip 1 ayda 8 kilo verdiğim spor programı. dün tekrar başladım. 2 aylık takviminin yazıcıdan çıktısını alıp duvara astım. 2 ay sonra bu girdiyi düzenleyip bu sefer kaç kilo verdiğimi yazacağım.

  programda her gün için farklı videolar var. videoları izleyip orda gördüğünüz hareketleri yapıyorsunuz. sadece bir çift dambıl gerekiyor. başka bir malzemeye ihtiyaç yok.

  programın tanıtım videosu şu:

  https://www.youtube.com/watch?v=tyt69kcz0yw

  torrent'ten indirebilirsiniz.
 • bu hafta bir kere daha başladığım program.

  fitness programlarından kesinlikle daha zevkli, dinamik bir şekilde forma girmenizi sağlıyor.

  başlamadan tartılmak ve fotoğraf çekilmek isterdim ama unuttum. bugün zaman bulursam tartılıp bu başlık altında zaman buldukça gelişmelerimi sizinle paylaşıyor olacağım.

  ayrıca baktım durum gerçekten iyiye hgidiyor, 1. gün 1. ay 3. ay gibi önce/sonra fotoğraflarıyla gününüzü şenlendirebilirim suserlar :)

  edit: tartildim, 95 kiloymusum

  1. hafta bitiş edit: daha dinç hissetmemin dışında hayvan gibi yiyorum. bie pis yiyorum kfc falan yedim arada. kilo verdiğimi sanmıyorum ama kaslarımı kullanmak iyi hissettirdi. kolu kaldırınca ağrıyor falan.

  4. hafta başlangıç edit: vücut sıkılaşıyor, kesinlikle görüyorsunuz bunu. ben 95.5 kilo ile başladım, 3 hafta sonunda 2.5 kilo verip 93 oldum. cidden şapır şapır ter atıyordum ilk başlar, şimdi 60 dakkalıkta öyle oluyorum bir tek.

  yememe hiç dikkat etmiyorum. yani ille protein olsun demiyorum. pizza - makarna - bira gibi kaçamaklarım hep oluyor. buna rağmen 3 kilo vermek güzel.
  yeni hedef, program sonunda 90 kilonun altında olmak. program şubat sonu bitecek.

  biri gelir de buraları okursa tek tavsiyem başlamasıdır. cidden keyifli, ev ortamında hayali adam dövüyorsun. cichek!