şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: format)

kendisinden önceki binlerce örneği gibi; gündelik deneyimler ve hayat grafiğinde yaşanan dalgalanmalar motivasyonuyla sözlüğe tecavüz etme başlığıdır.

özel hayat ve özel hayat kaynaklı duygu durumunuzu, lütfen onlarla ilgilenen kişilere anlatın. kamuya açmakla yapılan ego mastürbasyonu artık hakikaten mide bulandırıyor.

ayrıca, memlekette tartışmak için sizin kalitesiz ilişkilerinizden daha önemli şeyler var.

silip kaçarsa diye:

1

2

o sıfatın kime yakışacağı konusunda elbette düşüncelerim var. fakat bunun tartışmasını artık ilgili savcı ve hakimle yaparsınız sayın yazar.

düzenleme: ekleme ve link değişimi.
  • (bkz: #54980694)
  • çürümüş et parcasıdır.
  • necef uğurlu'nun tespitlerini haklı çıkaran kadın. zamanında tespit gibi bir tespit yapmıştı, kulağıma küpe yaptım ve hiç zararını görmedim.

neyse buraya da yazayım da bilmeyenler faydalansın...

--- spoiler ---

"erkekler ikiye ayrılır. seyisler ve jokeyler.
    seyisler, kadını besler bakar, büyütür, ilgilenir...
    jokeyler de biner."

--- spoiler ---

not: eğer bir gün bu entry'i okursan, öpüyorum ellerinden necef abla..
  • leşçiller olarak olumlu karşıladığımız olay.

yatakta sex sonrası sigarasını içerken sizin salakça hareketlerinizin kritiğini beraber yapıyoruz.

çok komik oluyor. tabi sonra eve hangi metroyla gideceğimizi kestirmeye çalışırken tüm hikayenizi unutuyoruz. (bkz: swh)
  • bir "madem ayrildik gideyim oteldeki garsona kizligimi vereyim" degildir. bu gozler bunu da gordu.
  • 50 tane olumsuz madde sıralayıp şöyle yapardı böyle yapardı diyerek kadının arkasından mızırdanan bir adamın takmaması gereken tercihtir.

ayrıca böyle durumlarda bir de karşı tarafı dinlemek lazım. bu kadın sevgilisini neden bu kadar darlıyordu? güveni mi sarsılmıştı? farklı sorunları mı vardı?

işte bunlar hep iletişim bozukluğu.
  • ayrıldıktan sonra ne yaptığından sana ne ki? haddini bilmeyen yaza hezeyanı.
  • erkek müsveddesinin bu kadar ezikliğine karşılık sikmeden bıraktığına dua edilmesi gereken kadın.