şükela:  tümü | bugün
 • pek güleryüzlü bir abla. spordan tiksinenleri bile hareket ettirebiliyor kendisi.

  kick.. and kick.. and kick.. yeaah paavır kick!!
 • 3 mil olanı yaklaşık 47 dakika olan acayip ter attıran spordur akşam gece fark etmez canınız sıkıldığı anda açıp rahatça yapabildiğiniz ev sporudur.
 • gordugum kadariyla baya hasta bir james brown hayrani bu sportmen hanim abla. i feel good'un remixlesmis bir versiyonu var, ortamda o caldigi an ayri bir cosuyor videolarinda. hatta bir videosunda james brown oyuncagini verdiler eline de cocuklar gibi sen sakrak oldu-civeleklesti adeta.

  bununla birlikte en favori repligi "all together all together"dir. bu repligi sakir iken dibinde incredible hulk falan bitse tanimaz, yandan yandan kayar alimallah.
 • çok eğlenceli, hareket etmek isteyince "koy bir leslie" dedirtecek türden bir insan fakat bu iş için çok büyük bir kusuru var. kalçası. onu gördükten sonra benim bütün iştahım kaçıyor. hareket ederken gittikçe büyüyen bölgelere sahip olma fikrini beynimden atamıyorum. madem kendisi bu kadar yürüyor, o kalçayı nasıl insani boyutlara indiremiyor, bu da ayrı bir merak konusu. sonuç olarak, böyle durumlarda ilk baktığım yer olan eğitmenin fiziğinden dolayı videoları da çekici gelmiyor.
 • canım sözlüğüm. yine çok faydalı bir hadiseyi senden öğreniyorum. neler varmış yahu.

  bayıldım gerçekten alıştırmalarına. yarından tezi yok başlıyorum.

  lakin bu ablanın yaptığı alıştırmalar türkiye'de her spor salonunda, her antrenörün yaptırdığı alıştırmalar.

  amerika gerçekten fırsatlar ülkesi. bizde spor akademisi bitirip, sigortasız, asgari ücrete yaptırıyor gariban antrenörler bu alıştırmaları. ablamız ise bildiğin basic aerobic hareketlerini farklılaştırıp videoya çekip şöhreti yakalamış. paraya para demiyordur amerikan illerinde.

  ondan millet denize atlayıp yüzüyor amerika'ya girmek için.
 • yıllardır parasını ödeyip 1-2 hafta içinde sıkılıp gitmediğim fitness salonlarından bu kadının videoları öyle iyi geldi ki bana. hem sıkmıyor, hem seni motive ediyor cümleleriyle, hem her istediğinde evde yapabiliyorsun. hem de zamanının az ya da çok olmasına göre değişik dakika ve derecelerde videoları da mevcut. bu spora ve diyete başlayalı 2 hafta oldu ve 2 kilodan fazla verdim, kilo vermeyi geçtim, cidden vücudum da sıkılaştı bu sporlar sayesinde, çalışan çok vakti olmayan herkese 2 günde bir yarım saat ayırmalarını tavsiye ederim, farkı görmek zor değil.
 • kendisi hakkında dikkatimi çeken iki nokta side walk yaparken çok sevimli bir şekilde "allto-gether" demesi ve fitness hocası olmasına rağmen büyük basenleri.
 • yeni keşfettiğim, süper egzersiz hareketleri yaptıran kadındır.

  akupunktura başladım ve doktorum bu bayanın yaptığı egzersizleri tavsiye etti. aerobic ve türevleri olan salon sporlarını çok sevdiğim için hoşuma gideceğini düşündüm. gerçekten de çok güzel spor yaptırıyor.

  sporun sonunda inanılmaz ter atıyorum. normalde her gün yürüyüş de yapıyorum; ama, yürüyüş bunun kadar terletmiyor. videoları genelde yarım saat ile kırk dakika arası.

  yaparken çok eğleniyorum ve hiç sıkılmıyorum. kendisi de zaten hep pozitif ve gülüyor. tek sevmediğim tarafı, çok konuşuyor. bazen sesini kapatıyorum öyle yapıyorum sporumu :)...
 • 1 saatte 3 km degil de 45 dakikada 5 km yapmak isteyenler icin

  https://www.youtube.com/watch?v=dyuw4f1c4xs

  bu egzersizi önerilir.
 • jillian ile beraber başladığım abla. önce jillian 1 level yapıyorum ardından bunun 1 mile ile olanına başladım sarmayınca 3 mile geçtim. sonrasında ip atlayıp mekik çekiyorum. kick boksta yapıyorum aynı zamanda ama haftanın iki günü gidiyorum. bu ablaları hergün yapıyorum. inanılmaz değişim diyebilirim sebat etmek yeterli.