şükela:  tümü | bugün
 • söylentilere göre lat den ratte komma in'in 2010 yılında yapılacak olan remake versiyonu. pek çok sözlükçünün yakından tanıdığı j.j.abrams'ın filmin yapımcılığına soyunduğu da söylentiler arasında.
 • (bkz: let me in)
 • bates motel'i yapan aetv, bu filmin de dizisini yapacakmış.
 • vampirli film konseptini 1 tik ileri tasiyan film.

  --- spoiler ---

  a 12-year-old boy befriends a mysterious young girl whose appearance in town suspiciously coincides with a horrifying series of murders in director tomas alfredson's adaptation of the book by author john ajvide lindqvist, who also wrote the screenplay. oskar is a young boy who can't seem to shake off the local bullies, but all of that begins to change when a new neighbor moves in next door. after striking up an innocent friendship with his eccentric next-door neighbor, oskar realizes that she is the vampire responsible for the recent rash of deaths around town. despite the danger, however, oskar's friendship with the girl ultimately takes precedence over his fear of her.

  --- spoiler ---
 • ben bu filmi diğer tüm vampir filmlerinden çok çok ayrı tutuyorum. bu film vampir filmlerine bambaşka bir boyut getirmiş. filmi göğüsleyen harika iki tane çocuk oyuncu var. filmi şaheser haline getirebilen, başrol oyuncularının çocuk olduğu filmler nadirdir. bu da nadir hazinelerden. kıyıda köşede kalmış enfes bir film. görüntü olarak, az replikle çok şey anlatabilmesi olarak izlemeye doyamadığım görsel şölen resmen. bol bol kar da var. bol bol psikolojik ögeler de barındırıyor. rahatsız eden, geren sahneler de oldukça fazla. harikulade bir psikolojik gerilim. film hakkında söyleyeceklerimi bitirip yazmama vesile olan haberi de iliştireyim. dizisi çıkıyormuş efendim. bol bol kar görme dileğiyle bekleyişe geçiyoruz.

  haber linki
 • gece gece zaman kaybettirmekten başka bir boka yaramayan filimdir. filimimsidir hatta. ne yönden ele alsam eli'mde kalır.

  o kadar hevesle eş dost oturduk izleyelim dedik, film ekibi olarak oyuncusundan senaristine, müziğinden yönetmenine kadar bildiğin eli'mize verdiler.
 • sisiren film. en iyi filmler listesinden bulup da izledim bir de. yukarda arkadaslarin dedigi gibi eli'mize aldik. bin kere islenmis konularin montaji. nesi guzel la bu filmin bu kadar? biri beni aydinlatsin yahu.
 • abartilmis bir film. ımdb'de neden bu kadar yuksek puan aldigini anlamadim *

  bazi karakterler icin daha fazla detay verilebilirdi.
  karakterler oldukca dogaldi bu konuda ise hakkini yememek gerekir.
  farkli bir vampir filmi ancak izlerken zamanin gecmesini bekledim.
  aldigi puani sirf farkli oldugu icin aldigini dusunuyorum.