şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle beyaz eşya satışının olmadığı uygulama

daha önce vardı ama şu an tek bir beyaz eşya göremedim

çok indirilenler listesinde ama kullanım iyice düştü
  • ios 7 ye izin vermeyen uygulamadım kendisine eksiyi buradan bastım efenim
  • az önce keşfettiğim uygulama. sahibinden'den bin kat daha kullanışlı daha kolay ve çok çabuk ürün satıp, ürün almanızı sağlayan uygulama, özellikle elden ürün satmak istiyorsanız.

ne kadar yaygınlaşırsa o kadar iyidir diye düşünüyorum.
  • güzel, küçük, gerçekten işe yarama potansiyeli yüksek, samimi, arayüzünden dokümantasyonuna kadar akıllı insanların elinden çıktığı belli olan uygulama. yükleyin kullanın.
  • silah da satılabilen uygulamadır.
  • iphone 4 ios 7 de çalışmayan ve beni deli eden uygulamadır. $erefsizler iyi uygulama yapmış ama bi de sık kullanılan cihaz listesine göz atsalarmış...
  • alışveriş için mesaj attığınız kişilerden sadece %10 luk bir kısmının cevap verdiği uygulama.
  • donanım haber v2.0

ölücü ibnelerin herşeyi ucuza kapatmaya çalıştığı sistem.

öyle fiyatlar veriyorlar ki koyduğunuz ürünlere ekran başında şok ile titriyorsunuz.

bi sike yaramıyor tr'de özetle.
  • pazarda kilosu 3.5 lira olan elma için "3 kilo 10'a olur mu?" demeye utanan bebelerin, piyasada 600 lira olan ürüne 250 lira isteyene "30'a olur mu?" gibi sorular sorduğu, kimsenin bir şey alma derdinin olmadığı, herkesin goygoy peşinde koştuğu uygulama.
  • listelediğim 2x ücretli ürünüm için x lira teklif eden satıcının 2x ücretli ürününe x lira teklif etmem akabinde 'o fiyata bul 100 tane alayım' diye cevap veren, aynı cevabı kendim kopyalayıp ona kendi ürünümün teklifine cevaben göndermeme rağmen durumu anlamayarak ' ben bulurum o fiyata. zaten ederi o kadar' gibi bir cevap atan beyinsizlerin kullandığı uygulama.
    programda sıkıntı yok. insanlarımız beyinsiz. insanlar beyinsiz.

ayrıca bitli 50 tane kıyafetlerini bir anda listeleyen pisikopatlar için çözüm bulamazlarsa anasayfa çöplüğü nedeniyle kullanılamayacak uygulama.