şükela:  tümü | bugün
1254 entry daha
  • her ne kadar filtreleme özelliği olmasa da severek kullandığım uygulama. özellikle kısa süreliğine kullanılan ve kullanılacak olan ürünleri her zaman buradan alıyorum.

misal bebek malzemeleri, park yatağından, oyun alanına, arabasından oto koltuğuna hep buradan aldım. fiyat olarak da genelde yarı fiyatını yazanlara teklif verip %30-40 civarına alıyorum. sıfırını almaya da gücüm yeter ve hiçbir şekilde beni sıkıntıya sokmaz çok şükür ama saçma geliyor. 200 liraya alabileceğim ve 6 ay kullanacağım bir ürüne 500 lira vermek istemiyorum.
  • ne zaman zorunluluktan dolayı saçma ürün olacak olsam ilk önce buraya bakıyorum. genelde baktığım ürünler hep yakın çevremde bulunuyor. şahıslarla anlaşılıp ortak otobüs metro duraklarında buluşuyorum. şimdilik gayet kullanışlı. mesajlaşma servisi de gayet akıcı ve güzel.
  • epey kullanışlı bir site. ölücüler çoğunlukta olsa da dürüst alıcılar da az değil. ben 3 günde bir buzdolabı, 1 dambıl seti ve 1 tane de masa sattım buradan. spotçunun 100 lira teklif ettiği buzdolabını 450 liraya satabildim burada.

500 lira fiyat biçtiğiniz ürüne 200 lira teklif veren ölücülere aldanıp fiyat kırmayın, aldanmayın bunlara. onlar öyle insanlar, huyları bu. siz 1000 yazsaydınız onlar 400 500 teklif ederdi. tuhaf bir cemaat gibi bunlar. acayipler yani.
  • 210 lira fiyat koyduğum ürüne 120 lira teklif eden amcıkları barındıran uygulama. he amk bir de domalıp göt vereyim, ister misin?
  • ne cevremde satılanları, nede sattığım ürünleri ve nede favorilerimi göstermeyip hata veren uygulama. anlık bi problem herhalde.
  • biraz önce ilk satışımı gerçekleştirdiğim elektronik ortam...
    2009 yılında evlenirken aldığım seg marka nuhnebiden kalma hd read 32 inç televizyonumu 400 tl gibi güzel bir fiyattan sonunda satmayı başardım. aslında 500 ddn ilana vermiştim ama eleman hasta annemin odasına alıcam dedi 400 e bıraktım. carrefour da full hd olanını 750 den satıyorlar zaten hemde sıfır televizyon...
    şahsen adıma güzel bir alışveriş oldu. eleman ta avcılardan sarıyerdeki evime gelip aldı. kumandasının pilinide sıfır koydum :)
    güzel günlerde kullansın..
137 entry daha