şükela:  tümü | bugün
 • aşırı derecede geniş pazara, orantısız fiyatlara sahip olan uygulama fakat istenilen araştırıldığında uygun fiyatlara da denk gelebilen, sahibinden'in bir iki tık daha kolay satın alma ve satma işlemini, kullanıcıysa sağlayabilen uygulama
 • ilan verme prensibi çok mantıklı olay. en mal kullanıcı bile resim çekip yükleyebiliyor.
  ayakkabını çek, ayakkabı yaz o kadar.

  sahibinden'e bakıyoruz, kategori seç, alt grup seç, resim yükle, fiyat, açıklama yaz.
 • benim için yeni tinder.

  babamın çokta yeni olmasa range rover'ını satışa koymuştum, konuşmak için konuşanlardan tutun görüşmek isteyen evlenmek isteyenler yazmaya başladı. nasıl paragöz olmuş millet anlam veremedim çokta burnu havada biri değilim mütevazi insanım görünümle ama böyle bir şeyle karşılaşınca insan şaşırıyor. letgo !
 • benim gibi eşyalarını satmayı beceremeyen veya satma işini gözünde büyüten kişiler için oldukça faydalı bir uygulama. satmaya değer başkalarının işine yarayacak eşyalarınız varsa bir şekilde satılıyor. fakat çer çöp eşyaları satmak için dolduranlar yüzünden kalitesi ve albenisi biraz düşüyor. zaman içerisinde ülkemizdeki ikinci el eşya alma satma mantığının değişmesiyle daha başarılı ve faydalı olacağını düşündüğüm bir uygulama olacaktır.
 • özellikle eşya yenileyecekler için mantıklı bir platformdur. spotçuların para vermeden kapatmak istedikleri eşyalarınızı makul fiyatlara satabilirsiniz. örneğin ben, spotçunun taşıma ücreti karşılığı bedavaya getirmeye çalıştığı beş kapılı gardrobu 400 liraya satabildim. alıcı da mutlu oldu hem, ucuza işi görüldü. güzel olay.
 • çok enteresan bir platform. elde eski kullandığım telefonlar vardı. buradan okutayım dedim. fiyat olarak 400 lira yazdım pazarlıkla 350 ye falan veririm dedim. telefonun sahibinden.com sitesinde bulunan emsallerinin 100 tl falan aşağısında fiyat. gelen mesajlar;

  200 tl hemen alayım
  150 olur mu ?
  elden taksit olurmu?
  çocuğa alacağım 200'e ver.
  güvercin ile takas yapalım.

  evet en son güvercin olayından sonra ilanı kaldırdım. lan güvercin ne ? taşak mı geçiyorsun adamla ? bu hali ile ölücü, uyanık geçinen tayfanın milleti sikmeye çalıştığı bir platformdur.
 • 2.eşya yerine yanlışlıkla tüm ev eşyalarını satışa çıkartan uygulama..
 • başlığı her hortladığında sanırım ben yanlış bir şeyler yapıyorum diyerek uygulamayı tekrar yüklüyorum* ve her seferinde göz atayım derken uygulamanın karmaşasında kaybolup 1-2 gün sonra yine kullanmayacağımı fark edip siliyorum.

  ölücüler ve övücülerden feyz aldım, bir şans daha vereceğim kendisine. belki satın almaya odaklamam satış yaparım bu defa.
 • 2. el satışı ele ayağa düşüren kullanıcılara sahiptir.

  sahibinden.com'da 1,5 haftada satmış olduğum ürünü letgoda 3 ay ilanda tutmuş ama satamamıştım. 500 liralık ürüne "kardeş 250 liraya verirsen ciddi alıcıyım" diyen, kabul etmediğinizde 3 gün üst üste yazan insanlar gördü bu gözler.

  donanım haber ölücülerini bile egale edebilecek bir inançla kullanıyorlar yazılımı. 500 liralık ürünü 250 liraya satın alabileceklerine inanmış/inandırılmış insan topluluğu.
 • öğrenciye alıyorumculardan geçilmez, 1 oldu verdim inidirimli, 2 oldu yine anlayış gösterdim 3 den sonra sorguluyorum öğrenci nerede, telefonu var mı ? vs diye sorgulayınca cevap bile vermiyorlar. yeterli sayıda esyamı elimden cıkarmama olanak sağlamıştır. bir de gerçekten öğrenci olanlar var 20 liraya elektrik süpürgesi veriyorum beyimize adam 2 vesayit kullanıyorum diye vazgeçiyor.
hesabın var mı? giriş yap