• inci sözlük gibi bir yer. yaş ortalaması 16. ne kadar apaçi varsa hepsi burada.
  • konsol alacaksanız kesinlikle bu siteye uğramanızı tavsiye ederim.fakat arama motorunda çıkan sonuçlar sizi biraz çıldırtabilir.ürünü arıyorsunuz ürün dışında başka her türlü ürün çıkıyor tabiki sabredip araştırırsanız siz de şirinleri görebilirsiniz.
  • resmi sitesinde 6210 lira olan ürünü 6350 liraya dükkanlarında satan bayilerin bulunduğu site.

yani burada sahibinden satanlar kadar bayiler de çakallık peşinde.

(bkz: letgo'da hiçbir şeyin satılamaması)
  • anlaştıktan sonra alıcı satıcının evine mi geliyo yoksa ööyle ortalık bi yerde para işleriyle mi uğraşılıyor ne yapılıyor nerede görüşülüyor merak ettiğim uygulama

edit: bi yeşillendirin dememe gerek var mı
  • anlaşınca üzerimize kırmızı tişört giyip meydanda buluşuyoruz.

bu arada elinize karanfil buketi almayı unutmayın.
  • abazaların ve donanımhaber ölücülerinin yeni adresi. 2250 lira yazdığın telefona ciddi alıcıyım hemen 1600 vereyim yazan tipler var. azarlayınca da küsüyorlar hemen.
  • webde neredeyse çalışmayan uygulama, site. gelen mesaj kutusu yanıyor, açamıyorsun, f5 f5. yok, kısmetse geliyor, on dakika sonra. bir aydır böyle.
  • hiçbir şeyin satılmadığı yada çok geç satıldığı site-uygulama.

elektro gitar ilânım 3 ay sonra.
    bass gitar amfim 4 ay sonra alıcı buldu.

35 35mm film arıyorum bulamıyorum mesela. letgoda arama butonuna 35 mm film yazıyorum. 2000 li yıllardan kalan vcd filmlerinin ilanlarını sunuyor önüme. yarak gibi uygulama. sahibinden tek geçerim.
  • parayı gönderme rağmen ürünü göndermeyen kullanıcının telefon numarasını vermeyen uygulama. (paramı gasp eden kişinin adı fatih cebecioğlu gebze yenikent te oturuyormuş )
  • adam uygulamaya uyarıyı koymuş zaten. avm gibi kalabalık yerlerde buluşup elden alın satın diye. daha ne yapsın, her alış satış işleminin başına noter mi koysun. şu uygulamayı kurup kullanabilecek kadar asgari zekaya sahip olan insanın dolandırılmaması lazım aslında.
hesabın var mı? giriş yap