şükela:  tümü | bugün
 • ölücü oldukları kadar sikicidirler, sapıktırlar ölü sikerler o derece abazalar var aralarında.
 • vakti zamanında üzerlerinde sosyal deney yaptığım ölücülerdir. deneyin aşamalarını adım adım yazıyorum:

  1- 850 lira değerinde ıbanez marka elektrik gitar letgo'ya 70 tl'den konur.
  2- yer olarak izmir'in merkezine en uzak ilçelerden biri tercih edilir. (dikili)
  3- gitarın kuzenin düğününde bağlama olarak kullanılıp sonra bir daha kullanılmadığı söylenir ve algısal olarak gitardan anlamıyormuş gibi bir algı oluşturulur.

  ve gelsin sonra 150'den fazla mesaj..

  en komik olan mesaj ise şuydu, kalkıp dikili'den konak'a gelmemi söyleyen, pazarlıkla gitarı 60 tl 'ye çekmeye çalışan orospu çocuğunun mesajıydı. o orospu çocuğunu akıllansın diye aliağa izban'a gel vereyim ürünü dedim ve geldiğini söyleyince engeli bastım.
 • insanı çileden çıkarırlar. 400 lira yazdığım cayır cayır çalışan bilgisayara 200 lira teklif etti! oha lan! olum bilgisayarın sadece monitörünü 200 liraya saıyolar. ekran kartı 200 lira lan!

  garip bir insan topluluğudur.
 • o ürünle ilgili ihtiyaç sahibi tanıdığım yoksa kırıp çöpe atıp bunlarla muhatap olmamayı tercih ediyorum
 • satılan ürüne kendi kıt kafalarıyla biçtiği saçma fiyatların yanında bir de bu şekilde akıl verenleri var. mal oğlu mal.
 • donanımhaber ölücüleri ile alakası olmayanlardır.

  donanımhaber'dekiler en azından arıyor, tarıyor, indirim o ürünü aldığına değer mi, değmez mi tartıyor. alınca inceleme yapıyor, f/p ürünü mü değil mi anlayıp etrafına yayıyor. letgo ölücüleri ise diğer entry'lerde de anlatıldığı üzere 4000tl'lik fotoğraf makinesine 1500tl, 150tl'lik 2.5" laptop hard diskine 30tl vermeye çalışıyorlar. bunu yaparken de önce ilgileniyor gibi "ürün sorunsuz mu, garantisi var mı" vb sorular sorup sonra "ama benim bütçem buna yetmez" diyerek zaten elden çıksın diye düşük fiyatla konmuş ürünleri sakız parasına almaya çalışıyorlar.

  donanımhaber ölücüleri olsa olsa pintidir, bunlar bildiğin ölü sikici köylü kurnazı.
 • 800 liralık ürün. pazarlık olur mu? olur. 20 lira olur 780 liraya veririm.

  angut : çok
  ben : ne kadar bütçeniz var?
  angut : 500 lira.
  (bkz: ananın amı)

  amk ölücüleri. burada da varsa eğer böyle ölücüler, sizin de amınıza koyayım.
 • 1550 liralık ürüne 1000 liraya ''nakit'', ''elden'' alırım diyenlerdir.

  birde 400 liralık ürün için şu diyaloğu yaşadım,

  - ''200 e aldım''
  - al bakalım
 • yaklaşık 1 ay evvel taşınma dolayısıyla birkaç eşyamı satarken muhatap olmak zorunda kaldığım ölücüler. 250 liralık gardırobu 150'ye isteyip bir de nakliyeyi benim ayarlayıp ücretini ödememi isteyen gördü bu gözler. bir tane de mal mı kurnaz mı anlayamadığım bir herif vardı: ben ürünü çanakkale'den satıyorum, bana van'dan yazdı sen kargoya ver ben hesap numarana parasını yatırayım diye.
 • bu orrrrospu evlatlarından bir tanesi, 1500 tlye koyduğum çift kol ps4’üme 500 tl yazdı.. acil para lazım oldu gel al konumum şura diyip 60 km ötesinde adres verdim. dolmuşa binecem bak geliyorum haa! diye yazmış davarın sıçtığı.
  gel kardeşim bekliyorum diyip, geldiğinde de bastım engeli.
  siz de acımadan yapınız. müstehaktır bu orospu çocuklarına.

  ölücü arkadaşa not: elbet zorla yapılan birşey yok. amaç, üç gram beyniyle kendini köylü kurnazı sanan embesillere güzel bir hayat dersi vermektir. dersin maliyeti de, çok çok 10 tl ve 1-2 saattir.
  birilerinin bu şekil iyi aile evlatlarına, namusuyla para kazanmanın ne kadar zor olduğunu hatırlatması lazım.

  toplanantüm ölücü dalyaraklara edit: çok şükür durumum iyi. benim sattığım zaten hem pro hemde 1tb yanında da 350-400 tl lik oyun hediye etmişim. yine mi fazla istemişim beynini siktiğim? muhtemelen denk gelen dangalak gelmiş burda yorum yapıyor.