• yanlis onermedir...

hemen yan masamdaki is arkadasim catir catir alip satiyor valla.

yasadigimiz sehirde buluyor alip satacagi kisileri, yuzyuze hallediyor...

yani kucuk sehirlerde ise yaramama durumu oluyor olabilir.
  • kullanılmış çay tabağı (çay ocaklarında olan melaminden yapılma) satan adam gördükten sonra şaşırmadığım durum.
  • kullanılmış kadın iççamaşırı satanı da gördükten 10 saniye sonra kaldırdığım uygulamadır.

herşeyi geçtim de;

(bkz: hani marjinal bizdik)
  • donanımhaber ölücülerine rahmet okutacak bir kitle var burada, koyduğun fiyat yüksektir, düşüktür o ayrı ona bir şey demiyorum. ama senin 2500 lira koyduğun tertemiz alete bilmiş bilmiş '1300 veririm söylediğin fiyata da satman hayal' diyen denyolar varken çok zor buranın tutması, teklif aşamasından önce bir asgari fiyat teklifi ve mesaj sınırı gelmesi lazım. misal 2500 diyen insana birinin mesaj yazması için asgari 2000 teklif girişi yapıp öyle iletişime geçebilmesi lazım. yoksa çok salak bir ortam oluşuyor. ben de bilirim 300 diyen adama 100'e ver bizim çocuk sevinsin demeyi, o kadar edepsiz olmayı beceremiyorsam suç benim mi yani?!
  • arkadaşım yeni çıktığı evine koltuk takımı, karyola, yatak aldığı için hadi len ordan dediğim tespit. adam hem ucuza getirdi hemde fıstık gibi mobilyaları oldu. kullanmasını bilmeli ve adam gibi kullananlara denk gelmek gerek heralde..
  • doğru değildir. şahsen 5 parça ürün sattım. bir o kadar da ürün aldım. bazı şeyleri yarı fiyatına bulmak mümkün.
    elektronik ürünler için çok beklenti olmaması lazım. kimse ucuza böyle eşyalar satmaz. yarı fiyatına alınabiliyor dediğim evdeki fazlalıklar.
  • amacı içinde kullanan satıcı denk geldiğinde oldukça fayda sağlamaktadır. tarafımdan denenmiş, onaylanmıştır.
  • kuzenimin çatır çatır satış yaptığı site.
    bana söylememiş çakal.
  • adam akıllı fiyat verirseniz satılmayacak hiç bir şey yoktur. letgo olsun sahibinden olsun, hem seni hem satacağın insanı üzmeyecek fiyat belirleyin satacağınız şeylere, çok sürmez hemen satılır.

ha piyasası 30 bin olan arabaya 34 bin yazarsanız 2 ay beklersiniz, öğrenci evinde kullanılmış kanepeye tutup da 300 tl yazarsanız hayatta satılmaz o ayrı konu
hesabın var mı? giriş yap