şükela:  tümü | bugün
1155 entry daha
  • katılmadığım önermedir.

yazar arkadaşlar defalarca açıklamış ama bir kez daha üzerinde durmakta fayda var. arkadaşlar letgo açık bir platform, kullanılmış kadın donundan, arabaya kadar her şey herkese satılıyor. bin çeşit kullanıcı bu platformdan faydalanıyor. elbette ahlaksızı, ölücüsü, hitap bilmeyeni çıktığı gibi, düzgün ticaret yapmak isteyen, işine yarayacak ürünü uygun fiyat almak isteyenler de mevcut.

düzgün kullanıcıları ufak paralar için üzmez, satacağınız fiyatta inat etmezseniz gerçekten çok faydalı bir uygulama.

sayısız ürün aldım, sattım, takas yaptım. 20tl'ye sattığım ürün de oldu, 1000tl'ye sattığım ürün de oldu. aynı şekilde 10tl'ye aldığım ürün de var 1500tl ödediğim de. yeter ki bu ölücüler için sinirlerinizi bozmayın, sabır edin. bu tiplere hiç cevap atmayın emin olun daha çok sinirleniyorlar. sonuçta bu tipler sadece letgo'da yok. gerçek hayatta sürekli karşımızdalar. bunlarla yaşamayı öğrenmek zorundasınız.
  • bundan 1 ay öncesine kadar katıldığım ama artık katılmadığım önerme.

araba aldım letgo'dan amk...inanılır gibi değil.

*eski sevgilime hediye ettiğim saat, onurlu sahibi tarafından kapıma bırakılmak sureti ile iade edilmişti. geri birleşme ihtimali olmadığından mütevellit saati letgo'da itelemeye çalıştım amma velakin satamadım, 1/5 fiyat çeken ölücüler yüzünden.

*yine adsl modemi artık kullanmadığımdan satayım dedim, o da satılmıyor.

arkadaş, ben 3-5 kuruşluk şeyleri satamaz iken araba aldım lan buradan, daha ne satılmasın?

tanım: artık geçerli olmayan önermedir efendim, istisna kaideyi bozdu.
  • aktif olarak kullandığım uygulama. ölücülerle vakit kaybetmeyin adamlara bedava verseniz üstüne kargoyu da sen öde diyorlar çünkü. onlar dışında gayet yararli uygulama
  • donanım haber ölücülerini aratmayan müşteri potansiyeli olmasından dolayıdır.
  • yoo bence çatır çutur satılıyor asıl sahibinden de satılmıyor.
  • 100 liraya aldığımız ürünü 99 liraya koymazsak satabildiğimiz uygulama
  • 2. el malı sıfır fiyatına hatta bazı dangalaklar gibi sıfırından da pahalıya satmaya çalışanlar yüzünden oluşan algı.

- monitör bakıyorum, sıfırı vatanda 699tl, paşam koymuş 900tl. oldu canım.

- notebook ram bakıyorum, 2gb ddr2 ram (ederi 20-35), eleman koymuş 50 tl, mesaj atıyorum "bak bunun piyasası böyle böyle fiyat düşersen alayım(30tl)", cavap: " o fiyata bulursan ben alayım bok bulursun" o esnada birisiyle 25 liradan anlaştık, bak dedim 25 lira elinde 4 tane var birini ben alıyorum kalan üçünü sen al götüne sokarsın, cevap küfür kıyamet.

- şu oyuncaktan bozma tamamı ucuz plastik dslr benzeri çocuk makinesini antika diye 500 liradan satmaya çalışanları her yerde her zaman görebilirsiniz. ben bunu 7-8 sene önce tezgahtan 25 liraya almıştım, sonra oynadım kırdım attım.

bizim millet 2. el malı sıfırıyla aynı fiyattan satmaya çalışmayı bırakmadığı sürece hepsi elinde patlar. patlasın.

mınakoyim senden sikilmiş mal alacağıma 50 lira fazla verir sıfır alırım. ürüne dokunmasan, sadece paketi açsan fiyat 1/3 düşer şunu kafanıza bir sokun artık ya.
  • çıplak, aksesuarsız en basic hali 3500 tlye satılan en fazla 1 ay kullandığım mosso marka bisikletimi, 2750 tlye full aksesuarlı satışa çıkardım. bir allahın kulu aramadı. bedava vermek istesem, muhtemelen adrese teslimat yokmu der amk leş yiyicileri.
  • uçmayan drone sattım parayı nakit aldım. işe yaradı.
  • biraz önce ilk satışımı gerçekleştirdiğim elektronik ortam...
    2009 yılında evlenirken aldığım seg marka nuhnebiden kalma hd read 32 inç televizyonumu 400 tl gibi güzel bir fiyattan sonunda satmayı başardım. aslında 500 ddn ilana vermiştim ama eleman hasta annemin odasına alıcam dedi 400 e bıraktım. carrefour da full hd olanını 750 den satıyorlar zaten hemde sıfır televizyon...
    şahsen adıma güzel bir alışveriş oldu. eleman ta avcılardan sarıyerdeki evime gelip aldı. kumandasının pilinide sıfır koydum :)
    güzel günlerde kullansın..
1 entry daha