• daha dun telefon aldim. bugun de kendi telefonumu satiyorum. benim acimdan bi sıkıntı yok
  • 1 buçuk yıl içerisinde 5 satıp 2 aldığım online satış sitesidir..aldıklarımdan biri de şu an kullandığım aracımdır..sattıklarım ise eski aracımın jantları lastikleri ev sinema sistemi,oto yıkama makinesi,oto anfisi dir..şu an ilanda clio enjektör takımı ile vito koltuk takımı vardır..
    evet eksikleri vardır ancak şu ana kadar aradıklarımı gayet uygun fiyata buldum ve istediğim fiyata da sattım
  • sadece inattan tek bir ilanı tuttuğum site.

sadece puştluk olsun diye 1200 lira fiyat girdiğim lcd tv'yi 1150 lira teklife bile vermedim. 1199'a da vermeyeceğim. satılmazsa satılmasın o ölücülerle mücadeleye devam edeceğim...
  • topuklu ayakkabımı koyduktan sonra ayaklarınızla da çekip atabilir misinizcileri unutmuşsunuz.

sosyal mastürbasyon.
  • ülke genelinin aynası olarak çiftlik bank kafasında yaşayanların varlığını sürdürdüğü platform. 2. el piyasa değeri 700 tl civarı olan synthesizer koydum. adam ''takas düşünür müsün?'' diyor. 'ne ile' diyorum. ''ilanlarıma bak'' diyor. bakıyorum, 3 yaş kız çocuğu bisikleti, eski tip 200 tl handycam var.
    vay arkadaş, kafalara gel.
  • saçma sapan insanların, ürünlerini sıfır fiyatından pahalıya satma çabasını gördüğüm site.
  • sahibinden’den şaşmayacaksın dediğim uygulamadır letgo. sahibinden ne kadar iyi bir siteymiş dedirtiyor her seferinde.
  • diriyi geçtik ölüye bile göz diken insanlarla dolu bir platformdur letgo.hiçbir şeyin satılmaması, satilamamasi gayet normal.
  • 60 liraya yazdığım ürüne pezeveng yazmış:

"merhaba 30 lira diyelim el sıkışalım inşallah yarın gelir alırım"

puşt herif sanki bende malı 30 liraya satacağım adamı dört gözle arıyordum.

bende yazdım "sana 120 tl"
  • playstation 4 oyunu ve vücut geliştirme için napalm,bcaa gibi takviye besin sattığım uygulama. sattığım ürünler fiyatları çok uygun şeyler olduğu için bir problem yaşamadım fakat hiç giyilmemiş, kutulu nike kd basketbol ayakkabısı satmak istediğimde bunun 2 üst modeli çıktı diyerek komik rakamlar teklif etmişlerdi.
hesabın var mı? giriş yap