şükela:  tümü | bugün
  • neslini bilemediğim taze sözlük yazarı.
    hoş gelmiş.
  • hoş geldi..sefalar getirdi...(bendeniz için)saygılar kendisine...mükemmel entry si ile gönülleri fethetmiş yazar..
  • "facebook araştırmacıları" kalıbını dalga amaçlı kullandığını anlayamayanlar da varmış.

hayat ne kadar tuhaf kuşlar böcekler falan
  • böyle giderse okulu uzar baya, final döneminde nba maçı kovalıyo paso.
    babuş o değil de möhuku napçaz lan
  • basketboldan zerre çakmayan yazar.
  • basketboldan hakkaten zerre çakmayan yazar. bu gerçeğin yeni ortaya çıkması ise üzmüştür kendisini :(
  • sozlukte, nba'den anlayan suser bulmak bu kadar gucken gozumden nasil kactigini anlamadigim suser. badi.
  • eski raptors 3 senelik de thunder taraftarı.
    ulan değişik ambleminde ve kadrosunda dinazor bulunduruyor diye takım mı tutulur.
  • (bkz: #38613920) numaralı entry ile araştırmacı gazetecilikte uğur dündar seviyesine ulaşmasına 1 level kalmış yazardır. kendisine çabalarından ötürü saygı ve rep++ yolluyor, boş vakitlerinde uğraştığı bu boş işler nedeniyle "bunlara harcayacağın zamanın yarısını derslerine harcasan boğaziçi üniversitesini kazanmıştın" unvanı yanısıra chesterfield dükalığından 25 m2 arazi veriyorum.
  • klasik bir tinerci. bir şey iddia eder. cevap gelince arkasında duramaz, mesajlara cevap veremeyip bir süre sonra karşı taraf haksız çıkınca "ben zatan domostooom" diye atlar. daha bizim anlaşmanın ayrıntıları ortaya çıkmadan "gs ile aynı" demek desteksiz sallamaya güzel bir örnek misal. kimin makatından konuştuğunu anlamak için güzel bir detay. ilk baştaki açıklanan haliyle aynı değildi. ben de ona binaen konuştum. desteğim de o aynı olmayan açıklama idi. ayrıntıları ile açıklanınca her insan gibi yanıldığımı fark ettim. olay bundan ibaret. "ahahaha işte ben haklı çıktım, yuppiii" diye nick altına gidecek kadar geri zekalı olsaydım burada bana mesaj atan onlarca kişinin nick altı entrylerimle döşeli olurdu. insan vasat altı yaşamında hiçbir şey ile mutlu olamayınca böyle komik detaylara tutunmaya çalışıyor demekki.

gece gece haftalar önce tanımadığı biriyle yazışmalarını hatırlayacak kadar da işsiz olmalı. kim olduğunu hatırlayana kadar baya bir uğraştım halbuki. *

(bkz: yazık lan kimin çocuğuysa)