şükela:  tümü | bugün
 • yanlış hatırlamıyorsam club letoonia olarak geçiyordu.. tatil yapmak için güzel bir tercihti. evet..
 • fethiye dekinde hizmetin iyi olduğu, fakat denizinde na bu kadar* fare cesedi yüzerken görülen tatil köyüdür.ama o hilal şeklindeki hamaklarda uyuyakalmak ayrı bir güzeldir.
 • fethiyedeki lettonia'nın tunuslu olduğu tahnmin edilen, mustafa sandal'a ikiz kardeşiymişcesine benzeyen, kafadan çatlak bir animatör chief'i, rakıya viski muamelesi yapan (rakıyı kristalize etmek vasıtası ile mundar kılan) garsonları, sintineli ve bulanık bir denizi ama tümünün üzerine bir sünger çekmeyi sağlayan yemyeşil bir doğası ve karpuz dilimi şeklinde dizayn edilmiş mükemmel hamakları vardır.
 • fethiye'de bir yarımada üzerine kurulmuş tesisiyle, denizden ziyade doğayı seven insanların tercihi olabilecek, güzel yemekleri, şirin bungalow evleri, upuzun sahil şeridi ile görülmesi gereken, rüya gibi bir balayı geçirmemi sağlayan ve hala unutamadığım tatil köyü...
 • fethiyede bulunanının sahilinde buyukcene bir deniz kaplumbagasi vardi bir yaz. bole yuzsuz, yavsak, milletle beraber yuzerdi. ne kadar cocuklari bagris cagris korkutarak kacirtsa da, pek sevimliydi kanimca. tabi cocuklari kacirttigi icin de bi sempati beslemistik kendisine.
  (bkz: tatil arkadasi)
  cok guzel, eglenceli, rahat rahat dinlenebileceginiz, kaliteli bir tatil koyudur. israrla tavsiye edilir yani.
 • devasa bir alana konuşlanmış muazzam bir tatil köyü. hatırlıyorum da öyle böyle değildi. otelin bulunduğu yerden akşam animasyonların bulunduğu amfi tiyatroya yürümek büyük bir işti. öğle vakti havuzbaşından restorana ya da bir meydanda toplanmış döner, hamburger'in bulunduğu snack bar'a ulaşmak kabus gibiydi.

  o zamanlar devremülk kısmında ergun gürsoy'un da evi bulunuyordu. hatta teknesi sarı kırmızı ışığı ve bayrağıyla gözler önündeydi.

  animasyonlar da epey ihtişamlıydı. son yıllarda ne haldedir bilmiyorum. ama fiyatlardan da gördüğüm kadarıyla aynı havasını koruyor gibi..

  ekleme: belek'teki de çok güzel..
 • 6 yıl önce tatil için gidilen ve 6 yıldır her bayram ve yılbaşında tebrik kartı atmayı ihmal etmeyen tatil köyü. tatil köyü ile ilgili aklımda kalanlar, çok büyük bir alana yayılmış, yemekleri çeşitli ve çok lezzetli, animatörleri profesyonel rus dansçılardan oluşmuş, yemyeşil çiçekler içerisinde bir yer.
 • şu anda internet kafesinden yazmakta olduğum yerleşimi, yemekleri, konforu ve doğa içinde konuşlanması ile mükemmele yakın tatil köyü
 • tesis oldukça eski. haliyle odaları da lüks otel kavramını biraz sorgulatıyor. fakat hakikaten muazzam bir yer. en kötü yanı o kadar çok aktivite var ki burda dinlenmeniz mümkün değil. tatilden eve çok daha yorgun bir şekilde dönüyorsunuz. (ayrıca her yerde karşınıza çıkan merdivenler, tüm aktivite alanlarının otel merkezine uzaklığı v.s. v.s.)

  özellikle çocuklar için çok fazla aktivite olduğundan çocuklu çiftler çokça tercih ediyor ama bu sıkıntı yaratmıyor zira çocuklar sabahtan akşama kadar hep bir şeylerle meşgul oluyorlar. dolayısyla plajda ağlayan, sızlayan çocuk görmek neredeyse imkansız.

  otelin discosu yarımadanın en ucunda ve çok harika konumlandırılmış. ışıklandırma ve ambians biraz sıkıntılı ama üç tarafı denizlerle çevrili alanda bunu çok da dert etmiyorsunuz. fakat çok fazla ergen doluyor. (off şu danseden daş hatun da kim dediğinize biraz yaklaşınca 15'in üstünde olmadığını farketmek biraz vicdan azabına sebep olabiliyor)

  yemekler genel olarak iyi. en azından her zaman zevkle yiyebileceğiniz bir şeyler bulmak mümkün.

  otel içindeki ortak kullanım alanları çok temiz gözükmüyor. bu sebeple titiz bir insansanız bundan rahatsızlık duyabilirsiniz.

  denizi biraz bulanık. plajları çam ağaçları dolayısıyla çam iğneleriyle dolu ama çok rahatsızlık yaratmıyor.

  animatörlerinin çoğu faslı. (kalanı rus ve ukraynalı. 1-2 tane de türk mevcut) aktivitelerde görevli animatörler arap turistlere biraz pozitif ayrımcılık uyguluyor gibi geldi bana. genel olarak sevimli insanlar.

  bu aylarda ağustos böcekleri bazen çok rahatsız edici bir tempoyla ötebiliyor. bir süre sonra kulak vermemeyi öğreniyorsunuz.

  özetle;
  burda 1 hafta kalmak ömrünüze ekstra 1 yıl ilave edebilir. öyle güzel bir yer.