şükela:  tümü | bugün
 • ing. co$ku icerisinde teklif etme oncesi kelimesi. (bkz: haydi)
  (ara: *lets*)
 • bush beyin'in savaşı başlatma komutu.
 • ing. let+us
 • 12li paket halinde 5,95 tl'ye bimde satışa sunulan ürün. denemek lazım. diğerlerine nazaran performansını denedeğimde bildireceğim.

  edit test sonuçları:
  dün let's prezervatifi 12'li paket halinde almak için bim'e gittim. içeri girdiğimde hakkında biraz tahkikat yapmak için etrafı kolaçan ettim. gördüğüm üzere kadınların bu yeni ürüne karşı ilgisi, 18-22 yaş grubunda 6 saniyelik inceleme ortalaması , 22-30 yaş arası 14 saniyelik inceleme ortalaması, 30+ içinse eline alıp nasıl birşey diye bakmaya kadar vardı yalnız bunu yaparken yan tarafında bulunan b-power pil grubuyla da ilgilenmesi aklıma evde uzun ve pille çalışan bir aletin pilinin bittiğini getirmedi değil. 18 altı içinse şunu söyleyebilirim normalde alt raflarda bulunan buono çikolatalardan başkasını almayacak bu yeni nesil nestle bitter çikolata ve milka milkinislere bakıyormuş gibi yapıp arada etrafına da bakınarak çaktırmadan incelemeleri gözümden kaçmadı.

  neyse efendim asıl konumuza gelirsek elime her bir modelinden birer tane alarak kasaya doğru ilerledim. kasadaki kapalı hanımefendi benimle yüz yüze gelmemeye çalışarak ürünleri hızlıca kasadan geçirerek ödememi aldı. ben de evime doğru giderek gece için hazırlık yapmaya başladım. çünkü test edeceğimiz çeşit boldu ve bu da gecenin uzun olması anlamına geliyordu.* yine bim'den aldığım bal, fıstık ezmesi, antep fıstığı, cevizli sucuk ve çeşitli aromalar ortaya çıkarmak için kekik ve doğal otlardan oluşan karışımları hazırladım. yanlış anlamayın bunlar benim için değildi. gelecek olan kız arkadaşımın performansını en üst düzeyde tutmak içindi.

  tüm hazırlıklar bitti, beraber deneyimleyeceğimiz arkadaşım geldi. daha önce telefonda şöyle bir test yapacağım? gönüllü olur musun? isteğime bilimsel bir araştırmada yer alacağı için seve seve diyerek kabul etmişti. olayı genel çerçevesiyle anlattım, anlattıklarımı büyük bir heyecanla dinliyordu. ilk defa bilimsel bir deneye katılıyorum dedi. çok zor olmayacağını zorlandığı kısımlarda her türlü yardımı yapacağımı söyledim. vazelin, çeşitli yağlar ve hazırladığım aromatik karışımları tek tek deney alanımızın* yanına dizdim. artık tüm hazırlıklar bitmiş her şey hazırdı.

  işıkları söndürdüm, mumları yaktım, fon olarak the sins of thy beloved - until the dark, my dying bride - cry of the mankind, farid farjad - pari kojaee, almora- tears of the angels ile başlayan tematik bir seçki hazırladım.
  deneye başladık gece 12'ye doğru . 4 farklı paketin yarısını * sabah 6:23 gibi bitirmiştik. çok yorulduk ama test sonuçları beklediğimizden iyi çıktı. elde ettiğim değerleri bim'in let's prezervatif ile ilgili birimine ilettim. cuma'dan önce cevap geldi "yaptığınız bu test ve sonuçlarından ötürü ekibinize ömür boyu kullanmak üzere let's prezervatif hediye ediyoruz" dediler. para verseler bu kadar sevinmezdim. özellikle tırtıklı let's prezervatifin performansını mutlaka denemeniz lazım.

  deneyde yer alan arkadaşımı az önce uğurladım. bim'den gelen hızlı tebrik mesajı üzerine, "böyle bir bilimsel deneyde benim de adım sayende yer aldı. sana ne kadar teşekkür etsem azdır, bu sonuçlar ile birlikte bir kaç deney daha yapmak istiyorum. bitirme tezim olarak sunacağım" dedi. ben de her zaman diyerek uğurladım. sonraki deney ekibimize bir kaç arkadaş daha eklemek istiyoruz. gönüllü olanlar iletişime geçerse (kadın-erkek), aralarından uygun olanlar seçilerek deneyde yer alacaklar.

  bir sonraki deneye kadar sağlıcakla kalınız efendim.
 • yanindaki ok prezervatifle super bir ikili olmuslar

  - let's?
  - ok!
 • her orjinal bim ürünü gibi "le" ile başlayan prezervatiftir.
 • marka olarak bim'e yakışmamıştır. le prezo daha bir uygun olurmuş sanki.
 • başbakanın "en az üç çocuk yapın" talimatına istinaden geliştirilmiş; her türlü yırtılma, delinme potansiyeline sahip üç çocuk yaptırgacı.
 • "herkes üç çocuk yapsın" içerikli, devletimizin doğum kontrol politikasını gerçekleştirmeye yönelik olarak piyasaya sürülmüş bir ürün olabilir. "sen misin doğumu kontrol etmeye çalışan, al sana al sana" manasına geliyor olabilir. dikkatli olmak lazım...
 • "saldır cimbom, ok, let's go" dan esinlendiğini düşündüğüm prezo. ok'ye rakip olarak adamların aklına let's gelmiş demek ki. bir ilerisi go, azıcık ötesi saldır olur. cimbom'a saygımız sonsuz.